Blaha má radosť: Fico "upratal" moderátorku
24 | 09 | 2023 I Eka Balaskova

Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha sa bavil na tom, ako Robert Fico „upratal“ moderátorku Martu Jančkárovú v relácii Sobotné dialógy. Témou bol mier a naratív o tom, že ak chce niekto mier, tak je to ruská propaganda.

Blahu potešila odpoveď Roberta Fica, ktorý moderátorke verejnoprávneho rozhlasu pripomenul Irak a inváziu USA, proti ktorým sa v tom čase nič nepodniklo. Pripomína tiež, že aj vnímanie Ukrajiny vo svete sa mení a Ukrajinu bude pomaly podporovať už len Česko, čo je logické, pretože ich prezident má jasné smerovanie. Má ho aj Zuzana Čaputová, no tu Blaha konštatuje, že podľa Zelenského je zrejme aj ona ruský agent, keďže to vyhlásil o všetkých krajinách, ktoré odmietli ukončiť zákaz odberu ukrajinského obilia. Blaha so svojou logikou zachádza ešte ďalej a baví sa na tom, že ruským agentom bude zrejme aj šéf amerického kongresu, ktorý hovorí to, čo aj Smer – je načase rokovať o mieri. Robert Fico pritom v poslednom čase "školí" aj zahraničných novinárov.

Do USA sme nekopali

„Robert Fico jej veľmi správne vysvetlil, či si nepamätá na vojnu v Iraku, ktorý protiprávne napadli USA - prečo sme vtedy nepomáhali Iraku dodávkami zbraní? Prečo sme vtedy nekopali do USA?,“ píše na Telegrame Blaha s tým, že Fico dal moderátorke „šach-mat“.

Marta Jančkárová/ stránka RTVS | Marta Jančkárová

ODPADNETE! Danny Kollár telefonoval s demokratkou NVOTOVOU! Čo si šuškali do uška? (VIDEO)
Youtuber Danny Kollár zatelefonoval kandidátke Demokratov v parlamentných voľbách Dorote Nvotovej, ktorá sa predtým vyjadrila, že Kollára by bolo potrebné "vypnúť". Demokratka Nvotová: Slobodu slova treba normálne vypnúť Známy youtuber Danny... Čítať ďalej
23 | 09 | 2023 | Ladislav Kováčik

Karta sa obracia

„Situácia vo svete sa mení. Zelenskyj je už persona non grata aj v americkom kongrese a šéf kongresu mu jasne odkázal, že Spojené štáty nebudú liať peniaze na Ukrajinu, keď nevidia výsledky. Ukrajinská protiofenzíva je fiasko, Zelenskyj prichádza aj o najvernejších spojencov ako je Poľsko a keď na Slovensku vyhráme voľby, príde aj o Slovensko. V strednej Európe ostane už iba izolované Česko,“ rekapituluje pomalý obrat situácie Blaha s tým, že Česko chce Ukrajine posielať zbrane aj naďalej, aj to vďaka hlave štátu, ktorého Blaha opisuje, ako agresívneho vojaka, ktorý kedysi slúžil ZSSR a dnes rovnako poslušne slúži USA.

Čaputová, ako ruský agent

„Najvtipnejšie je, že Zelenskyj vo svojom prejave v New Yorku označil každého, kto prijal zákaz dovozu ukrajinského obilia, za niekoho, kto pomáha Moskve. Poliaci sa na smrť urazili, ale vtipnejšie je niečo iné. On vlastne odkázal aj Čaputovej, že je ruský agent, keďže aj jej vláda zakázala dovoz obilia z Ukrajiny. Čiže už vieme, že ruským agentom je aj Čaputová, to je úplná pecka  Vitaj medzi nami, Žužu, povedz, koľko rubľov ti posiela Vladimír Putin za to, že mu pomáhaš s obilím?,“ tne iróniou Blaha do slovenskej hlavy štátu.

Ako keby Fica počul

Blaha konštatuje, že zjavne je ruským agentom aj šéf amerického Kongresu – aj ten totiž odmieta financovanie vojny po ďalšie desaťročia.

„To ako by som Roberta Fica počul. Veď presne toto hovoríme aj my. Nepredlžujme zabíjanie a poďme hľadať cesty k mierovým rokovaniam. Za toto sme vraj ruskí agenti,“ dopĺňa Blaha, ktorý len logicky uvažuje – ak Smer, tak aj Kongres USA. „To je fakt nemilé. Už aj USA sú na výplatnej páske Putina, toto by som fakt nečakal - vitajte v klube, my dear friends.“

Rážove najhoršie obavy: Ideme do PEKLA! (VIDEO)
Čaká nás apokalypsa? Jožo Ráž varuje pred katastrofou. Je rockerom na plný úväzok. Nebojí sa vyjadriť svoj názor, aj keď ho médiá často kritizujú. Taký je líder Elánu. Odsudzuje kapitalizmus, ktorý považuje za cestu do pekla. O ničom... Čítať ďalej
23 | 09 | 2023 | Diana Zaťková

Nezmyselná propaganda

„Je krásne vidieť, že sa potvrdzuje všetko, čo sme hovorili - zbrojenie nikam nevedie, s Ruskom sa treba rozprávať a vojenské riešenie konfliktu na Ukrajine neexistuje. Označovať toto za ruskú propagandu je doslova hlúpe. A už sa k tomu znižujú len tie najväčšie teľce. Robert Fico dnes v Slovenskom rozhlase ukázal, ako sa má správať budúci premiér - vie, ako sa riadi štát, ponúka jasné riešenia a je rozhodný v kľúčových otázkach,“ myslí si Ľuboš Blaha.

Čo ešte Blahu pobavilo?

„Majerský mu len vo všetkom pritákal, aby na konci úplne nezmyselne vyhlásil, že Smer vylučuje zo spolupráce - najskôr sa dostaň vôbec do parlamentu, kámo, až potom vylučuj. Ale je dobre vedieť, že KDH považuje PS za extrémistickú stranu - toto dnes Majerský vyhlásil. Aspoň v niečom sa zhodneme,“ uzatvára Blaha.   

V poslednom čase Ficov zvyk   

V ostatnom čase Robert Fico "školí" novinárov stále častejšie. Nedávno prehlásil, že slovenskí novinári ostávajú v hanbe, preto na tlačové besedy Smeru posielajú zahraničných aktivistov. Tí opakujú frázy o vražde novinára, či korupcii.

Fico, RTVS, fotokoláž, zdroj foto: TASR

„Skrátka všetko, čo sa im za 3,5 roka krivenia práva s Čurillovcami a Hamranom na čele polície nepodarilo preukázať a zo všetkých tých senzačných príbehov sa nakoniec stal len smiešny scenár pre labutiu pieseň kampane OĽaNO. Niektoré veci v živote žiaľ potrebujú čas a my sme dnes radi, že sme boli trpezliví a vytrvalí, lebo nám dal za pravdu."

“Ach, aké zúfalé”. Fico na tlačovke školil zahraničných novinárov
Robert Fico (Smer-SSDD) na posledných tlačových konfrenciách znáša útoky od zahraničných novinárov "Slovenskí novinári zostali v hanbe, pretože sa nedokážu pozrieť na vlastný obraz v politickom zrkadle Slovenska, a tak už na nás posielajú... Čítať ďalej
22 | 09 | 2023 | Ivan Mihale

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré nechcú zverejňovať takzvané médiá "hlavného prúdu". Zatajujú Vám informácie a pokúšajú sa ovplyvniť Vašu mienku v ich prospech. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami, ktoré budú mať mimoriadny význam a rozhodnú o našom ďalšom osude. Naša spoločnosť prežíva zložité chvíle, priviedli ná do ekonomického, aj morálneho úpadku. Ohrozená je naša budúcnosť, budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte a nerozkrádajú ho, dôchodcov, detí, aj vnukov. Teraz stojíme  pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich spoločne zastavíme.

V Hlavnom denníku Vám budeme naďalej prinášať informácie, ktoré Vám zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.

Budeme radi, keď nám v tom pomôžete svojim darom. Môžete tak urobiť finančným príspevkom v akejkoľvek sume. Aj tá najmenšia, má pre nás veľký význam.
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Spoločne dokážeme byť silní!
Ďakujeme Vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik