HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

V českom McDonalde nechceli obslúžiť zákazníkov bez rúška: V predajni to vrelo(VIDEO)

Facebook (Tušl Patrik) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Ďalší prípad odmietnutia zákazníka bez rúška sa odohral v susednom Česku. V známom fastfoode tak vznikla vypätá situácia, ktorá pre nespokojných Čechov neskončila dobre. Video zverejnil priamo jeden z hlavných aktérov incidentu na svojom facebookovom účte.

„Potrebujem nejaký oficiálny dokument, aby sme mali dôkaz, že sa dopúšťate protiprávneho konania,“ odpovedal rozhorčený Čech na otázku, prečo natáča zamestnanca fastfoodu. Z videa možno usúdiť, že išlo o manažéra českej prevádzky. Ten si so situáciou nevedel poradiť, a tak privolal orgány činné v trestnom konaní, avšak ich príchod už kamera nezachytila. V Česku sa nedávno zrušilo povinné nosenie rúšok, avšak rovnako ako u nás, iba v exteriéroch.

„Opäť diskriminácia. Pokiaľ sa nebudete dusiť, nič vám nevydám,“ imitoval český občan zamestnanca McDonald´s. Po dvoch nespokojných občanoch vošli do prevádzky ďalší dvaja Česi, pričom si aj oni odmietali nasadiť ochranu na tvár. Nakoniec zrejme štyria nespokojní občania odchádzali z prevádzky hladní.

Robo Papp: Toto je všetko, čo vám môže predavač/ka povedať na to, že nemáte rúško

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info