HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Šokujúce aj úsmevné VIDEO: Žena bez rúška sa postavila na odpor policajtom, ktorí radšej ušli preč!

SBS-kár, zamestnanec obchodného reťazca aj dvaja policajti boli na odvážnu ženu bez rúška prikrátki. Zdroj: FB / Rozšířené Vědomí

Isté protipandemické opatrenia na Slovensku ešte stále platia. Týka sa to aj nosenia rúšok v uzavretých priestoroch. Tí, ktorí sa tomu nechcú podriadiť, majú problém, ktorý nie raz musí riešiť polícia. Lenže nie raz odíde aj tá s „dlhým nosom“. Policajtom sa tentoraz postavila na odpor žena bez rúška.

Svoje ústavné a zákonné práva poznala žena z videa, ktorá mala problém s SBS-karom v obchodnom reťazci Kaufland. Keďže nemala rúško, muž ju nechcel vpustiť do obchodu a zavolal na ňu políciu. Video zo „zásahu“, ktoré si nahrala samotná žena, zverejnil na sociálnej sieti český profil Rozšířené Vědomí a napísal k nemu aj krátky status.

„Zdieľajte ďalej, ako krásne pani utrela so všetkými zadný otvor. Inšpirujúce pre tých, ktorí sa stále boja. Ultra posratý Česko-Slovenský národ sa už musí prebrať a prestať si nechať * na hlavu,“ píše sa v statuse. Video však stojí za to, pretože odvážna žena sa nielenže nenechala zastrašiť privolaním polície, ale na odpor sa postavila aj samotným mužom zákona.

A to takou formou, že ich doslova „ubila“ argumentami a tí, hoci prišli ako „big borci“, napokon radšej doslova ušli pred ňou preč. Štefan Harabin, známy to bezrúškovec, by mal z tejto jeho odvážnej nasledovníčky isto radosť.

Krčméry to schytal: „Doktor a expert si nasadí rúško aj respirátor a tvrdí, že sa chráni pred covidom?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info