FUTBAL: Manchester United prehral v generálke na novú sezónu s AC Miláno, ktorý vedie ich niekdajší kouč Amorim
Záverečný prípravný duel prezentoval pripravenosť oboch tímov pred nadchádzajúcou sezónou.

Záverečný prípravný duel prezentoval pripravenosť oboch tímov pred nadchádzajúcou sezónou.

Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Futbalisti anglického klubu Manchester United prehrali v generálke na nový súťažný ročník, keď v poľskom meste Vroclav podľahli talianskemu AC Miláno 2:4. Zaujímavosťou je, že na lavičke Milánčanov sedí niekdajší kouč "Red Devils" Portugalčan Rúben Amorim.
Zverenci trénera Michaela Carricka dvakrát viedli gólmi Harryho Maguirea a Patricka Dorgua. Napriek tomu hráči AC troma presnými zásahmi otočili výsledok vo svoj prospech a štvrtý gól pridal Ruben Loftus-Cheek.
Po návrate z hosťovania v španielskej La Lige v tíme majstrovského FC Barcelona zasiahol do diania Marcus Rashford. Kapitán Angličanov Bruno Fernandes zlyhal pri pokutovom kope už v druhom prípravnom súboji bez prerušenia, jeho pokus zneškodnil brankár Lorenzo Torriani.
Kormidelník Amorim skončil v Manchestri na lavičke United v januári po 14 mesiacoch vo funkcii, a proti svojmu bývalému zamestnávateľovi dosiahol cenné víťazstvo. Carrick ako bývalý hráč United a niekdajší anglický reprezentant už ako hlavný tréner klubu z Old Traffordu sa snažil doviesť tím k úspechom po náročnom období.
Záverečný prípravný duel prezentoval pripravenosť oboch tímov pred nadchádzajúcou sezónou.

Odkiaľ má informácie Progresívne Slovensko








Záverečný prípravný duel prezentoval pripravenosť oboch tímov pred nadchádzajúcou sezónou.

Civilizácie padajú, lebo sa tak rozhodli. Európa sa blíži k bodu, z ktorého nebude návratu
Zhnilo Jablko a s ním aj Lucia. Odišla na smetisko dejín. Odišla ta, kam posielala Fica a s ním všetkých, čo o nich písala žlčovité články a posielala im nenávistné listy.
Právo na pravdu mesiace varuje pred výstavbou veterných parkov.
Prečo je to tak a čo s tým robiť?
Keď mladá Maročanka povie, že radšej zomrie, než by sa mala vrátiť domov, dezinformačný denník z tejto vety urobí titulok celej reportáže.
V prípade vyradenia lode Abraham Lincoln budú oslavy nielen v Iráne, ale v celom islamskom priestore.
Krejčího ťukanec na parkovisku ako mediálna bomba, no nehody politikov PS akoby sa nestali?
Skutočnosť, že USA sú opäť uviaznuté v konflikte na Blízkom východe, je dnes obzvlášť pozoruhodná, pretože za posledných 20 rokov americká verejnosť aj mnohí americkí lídri pevne dospeli k záveru, že takéto vojny sú chybou.
PS bez jediného šliamu?

Konflikt piatich krajín má byť za rohom. Je to koniec sveta?


Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk

Z domova
30. 7. 2026

Komentáre
31. 10. 2025

Video
6. 10. 2025

Komentáre
22. 9. 2025
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.

pred 17 hod
pred 17 hod
pred 21 hod