HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Prečo miesto vpichu po covid očkovaní magnetizuje?

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Dôkazy magnetizmu na mieste vpichu vyvolávajú nové otázky. Čo sú vlastne covid vakcíny? Pýta sa Tsargrad.tv.

Čitateľka z ruského Petrohradu uskutočnila pokus po druhej zložke covid vakcíny Sputnik V. Irina, ktorá má 36 rokov, predtým nemala schopnosť „priťahovať kovy“. Táto schopnosť sa u nej objavila až po očkovaní. Pretrvávala niekoľko hodín. Oslovení odborníci sa snažili nájsť rozumné vysvetlenie“.

Opäť „konšpiračné teórie“

Očkovanie v Rusku je stále oficiálne dobrovoľné. Dôvodom zvyknú byť i konšpiračné teórie“.

Na sociálnych sieťach si „magnetický“ pokus ihneď získal mnoho sledovateľov. Očkovaní ľudia si na miesto vpichu prikladajú magnet alebo mincu. Svoj pokus natáčajú, aby ukázali, že sa objekt drží. Irina na videu jasne preukázala, že minca podľa očakávania spadla z ramena, kde nebolo miesto vpichu. Naopak, na tom druhom, teda očkovanom, prekvapivo držala.

Šokujúce slová Zdeňka Kedroutka: Nemecké nemocnice klamali, zlyhali aj PCR testy! (VIDEO)

Niekoľkohodinový magnetizmus

Irina najprv videla video s dôkazom magnetizmu v mieste vpichu, ktoré urobila jej kamarátka. Po očkovaní sa preto sama rozhodla uskutočniť obdobný pokus i s manželom.

„Po druhom očkovaní Sputnikom V sme každý vzali po 10 rubľov a boli ohromení. Na mieste vpichu minca ozaj zostala ako prilepená. U mňa i u manžela,“ potvrdila Irina.

Magnetizmus v mieste vpichu podľa nej trval len niekoľko hodín. „Ako je to však možné?“ pýta sa Irina.

Žeby ťažké kovy?

Niektorí tvrdia, že kovové predmety sú magnetizované na mieste vpichu, pretože prípravky údajne obsahujú ťažké kovy. Sputnik V ich však v zložení nemá. Prípravky EpiVacCorona a CoviVac síce obsahujú soli hliníka, ale tie samé osebe nie sú ťažkými kovmi.

Rebel Blaha: V Holandsku už zomrelo na Pfizer 280 ľudí. Prečo sa to zamlčiava?

Na pripomenutie. Za ťažké kovy sú považované chróm, mangán, železo, kobalt, nikel, meď, zinok, gálium, germánium, molybdén, kadmium, cín, antimón, telúr, volfrám, ortuť, tálium, olovo a bizmut.

Pokiaľ ide o hliník a jeho magnetické vlastnosti. Obsah 30 až 50 mg tohto kovu sa považuje za normu pre ľudské telo. V EpiVacCorone a CoviVacu je prítomných iba 0,5 až 0,7 mg respektíve 0,3 až 0,5 mg solí hliníka. Prečo ich vôbec treba vo vakcínach? Hydroxid hlinitý má údajne „zvýšiť“ imunitnú odpoveď očkovaného organizmu.

Hliník predsa kovy nepriťahuje!

Hliník predsa nemagnetizuje. A každí si to môže ľahko skontrolovať doma. Pravdou je, že je takzvaným paramagnetom. Teda reaguje na silné magnety. Tie bežne nestretnete. A hliník už vôbec nie je schopný sám o sebe pritiahnuť mincu k ľudskému ramenu a udržať ju.

Masívne vedľajšie účinky po očkovaní detí teraz aj v Rakúsku. Trpké svedectvo matky dvoch vážne chorých detí (Willi Huber)

Ako by sa tam „zmestili“?

Nielen v Rusku kolujú chýry o ťažkých kovoch vo vakcínach. Podobnou otázkou si lámu hlavu odborníci z USA i Európy. Michael Cowie, profesor fyziky na Trinity College v Dubline, vraví, že na udržanie magnetizmu v mieste vpichu je potrebných približne jeden gram železa. Objem vakcíny je však príliš malý. Len 0,3 až 0,5 ml. A nezmestí sa tam ani gram železa.

Čo tak prírodný magnetizmus?

Ďalším údajným dôvodom magnetizmu na mieste vpichu po covid vakcíne môžu vraj byť individuálne vlastnosti organizmu. Zástupca výskumného centra Gamalej Alexander Butenko pripustil, že naozaj existujú ľudia schopní udržať kovové predmety na svojom tele.

Lenže Irina pred covid vakcínou nikdy nemala schopnosť magnetizovať kov na svojom tele. Objavila sa u nej až po očkovaní a po niekoľkých hodinách i záhadne zmizla.

Na školskej párty v Tel Avive zaočkovaný nakazil koronou 83 tínedžerov

Ostáva už len zápal

Nevyvrátiteľným faktom je, že keď sa akákoľvek skutočná“ vakcína dostane do ľudských tkanív, telo začne bojovať proti vírusu. A tento proces môže byť sprevádzaný miernym zvýšením teploty.

V takom prípade začne pokožka v oblasti vpichu odparovať viac vlhkosti. To ju robí lepkavejšou. Taktiež sa obyčajne v mieste vpichu uvoľní malé množstvo tekutiny. To tiež môže urobiť pokožku lepkavou.

Údajne stačí, ak miesto vpichu posypete práškom mastenca alebo detským púdrom. Magnetizmus „skutočnej“ vakcíny okamžite zmizne.

Aj napriek úplnému zaočkovaniu ochorelo na Covid-19 viac ako 3 800 Nemcov. Niekoľko stoviek bolo hospitalizovaných

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info