HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Čo prezrádza na Matoviča horoskop? Je cynicky, lakomý, a tie ďalšie hrôzy si už radšej prečítajte sami

Igor Matovič / Fotokoláž (via TASR, Shutterstock)

Mnohí z nás veria na spájanie čísiel a hviezd, preto často sledujú svoje horoskopy. Chcú vedieť, čo ich v daný deň, mesiac alebo rok čaká, či akí ako človek sú. Sleduje ho aj premiér Matovič? Ak nie, toto by si mal určite prečítať, a zrejme ho to zarazí.

Predsedovi vlády podľa planét a hviezd, ale aj iných faktorov vypracoval jeho horoskop pre eReport astrológ Štefan. A to aj napriek tomu, že nepozná presný čas Matovičovho narodenia, píše portál ereport.sk.

Nenávidí iný názor a konštruktívnu kritiku

Keďže čas narodenia astrológ nepozná, stanovil ho na obed, teda na 12:00 hod. „Podľa tohto iba fiktívne stanoveného času, má tento človek svoj Ascendent v zemskom, nočnom, pohyblivom i ženskom astrologickom znamení Panny a jeho vládnucou planétou nočného vplyvu je Merkur a v deň narodenia tejto osoby sa nachádzal v astrologickom znamení Býka v 9.astrologickom dome (Strelec) a vytvoril negatívne aspekt na planétu Jupiter,“ vysvetlil zložilo astrológ Štefan.

„Ten sa toho dňa nachádzal v astrologickom znamení Vodnár v 6. astrologickom dome (Panna) a toto je ten naozaj relevantný dôvod, prečo táto osoba, vždy príliš citlivo reaguje i na opodstatnenú kritiku nielen zo strany jej pracovného okolia, ak má toto diametrálne odlišný názor, ale dosť často dokonale nenávidí dokonca už i tú konštruktívnu kritiku zo strany svojich priateľov,“ bol Štefan už trochu konkrétnejší smerom k osobe nášho premiéra.

Ústavný súd môže ako jediný tlmiť Matovičove protiprávne excesy. Koalícia ho však chce o túto možnosť narýchlo obrať

Cieľ dosahuje cynickým a brutálnym vydieraním

Astrológ tiež z pomocných čísiel a znamení usudzuje, že Matovič na nepriaznivé informácie, ktoré smerujú z okolia smerom k nemu, reaguje veľmi často nielen arogantne i urážlivo, ale so zaujatím extrémne tvrdohlavého stanoviska. „Robí tak miesto toho, aby vo svojej duši úprimne prijal, a vždy konštruktívne spracoval, i tú ostrejšiu kritiku,“ vysvetľuje astrológ ďalšie črty, ktoré by mali nášho premiéra charakterizovať. Podľa Štefana ľudia, ktorí sa narodili presne v tento deň, na tomto mieste a presne v tento čas veľmi radi v živote zaujmú tvrdohlavý postoj. Často si chcú nielenže presadiť výhradne iba ten svoj názor za absolútne každú cenu. Jednou z hlavných čŕt ich charakteru, je aj úžasne silná schopnosť dosiahnuť vždy iba svoj cieľ. Hoci aj kruto cynickým a skutočne brutálnym vydieraním nielen jednotlivca, ale dokonca i viacerých ľudí súčasne,“ triafa astrológ akoby presne do povahy Matoviča.

„Luna vo fáze rastu na 15° v astrologickom znamení Panny v 1.astrologickom dome (Baran) zasiahnutá negatívnym aspektom (kvadratúra) zo Saturna, ktorý sa nachádzal presne na 19° a 40´v znamení Blížencov v 10. astrologickom dome (Kozorožec) poukazuje vždy na obrovskú tvrdosť hraničiacu s brutalitou v jednaní s ľuďmi, najmä s jeho podriadenými, a tiež na obrovské sklony nedodržiavať dané slovo, na extrémnu lakomosť, na sklony k finančnému zdieraniu priamo hraničiacemu s novodobým otrokárstvom,“ veľmi zložito, no na záver úplne jasne určil Štefan ďalšie osobnostné črty Matoviča.

Šokujúce slová sestry Igora Matoviča: “Ste banda! Vyhrážky, nátlak a vydieranie sú praktiky mafie”

Peniaze sú pre Matoviča náboženskou modlou

A aby tých astrologických nejasností pre obyčajného človeka nebolo málo, Štefan ešte pridáva. „Slnko na 20° v astrologickom znamení Býka, ktoré bolo v piatok 11.05. 1973 o 12:00 v 9. astrologickom dome (Strelec) poukazuje tiež i na to, že peniaze sú pre túto osobu, skutočne náboženskou modlou i napriek tomu, že sa pred svojím okolím veľmi snaží vzbudiť dojem, že je to presne naopak – že jemu na peniazoch vlastne vôbec nezáleží, že dokáže nezištne pomáhať či peniaze aj darovať,“ triafa do živého astrológ.

Štefan ale objektívne konštatuje, že v tomto astrologickom horoskope Matoviča naozaj existuje i pár veľmi pozitívnych, veľmi pekných, skutočne harmonických aspektov. „Avšak tie sú oproti tým extrémne negatívnym planetárnym a hviezdnym aspektom zastúpené skutočne len v žalostne malej miere a sú v živote tejto osoby, alebo v životoch ľudí, ktorí presne týmto astrologickým horoskopom disponujú, bohužiaľ veľmi málo, prípadne len zriedkavo viditeľné. Tento človek sa skutočne dokáže správať i veľmi priateľsky a byť pri tom i na masy ľudí aj veľmi sugestívne pôsobiacou osobou s významným prvkom revolty vo svojej osobnosti, ktorá je do istej miery občas aj veľmi komická i úprimne humorne na ľudí pôsobiaca,“ našiel astrológ na premiérovi zopár kladných vlastností.

Matovičove vysvetlenia kauzy Arca stoja na hlinených nohách s priveľa otáznikmi

Predčasné voľby budú najneskôr na jeseň 2021

„Málokto vie, že čo sa toho hereckého a komického umenia týka, spôsobuje to pozitívny aspekt (120°) Venuša – Pluto. Nikto na svete nie je neomylný ani dokonalý, ale ja som si istý tým, čo sa osoby pána Igora Matoviča týka, že on by bol určite oveľa lepším hercom a aj skvelým komikom, než je v súčasnosti politikom.“ šokuje astrológ, podľa ktorého toto rozhodne nie je žiadna politologická analýza, ale zo strany astrológa len úprimný pokus o najpresnejšiu astrologickú analýzu osoby slovenského premiéra

Na záver Štefan konštatuje aj tú skutočnosť, že hviezdne a planetárne aspekty, ktoré hovoria pre neho, ako astrológa, úplne jasnou rečou, poukazujú aj na to, že na Slovensku príde k predčasným parlamentným voľbám, ktoré sa nielenže celkom určite uskutočnia najneskôr na jeseň roku 2021, ale že tieto budú pohrebom celej tejto súčasnej vlády, uvádza v závere portál ereport.sk.

Vedci zistili, že najbližšia „čierna diera“ k Zemi je nakoniec vzácnym druhom hviezdy

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info