Americké tajné služby : 22.2. Čaputová emigruje do Zairu, 23. 2. Matovič spácha samovraždu a 24.2. Heger so Sulíkom spáchajú...
19/02/2022 I Pavel Jacz

Ako nám oznámili naše zdroje z amerických tajných služieb, prezidentská kancelária už zarezervovala jednosmerné letenky pre Čaputovú s celou rodinou do africkej republiky Zair, kde si už kúpila v odľahlej oblasti asi 65 km od mesta Leopoldviile – dnešnej Kinshasi menší ranč s rozlohou cca 250 hektárov, kde bude ako kovbojka chovať kone a poľnohospodárske zvieratá ekologickým spôsobom bez odpadkov. Takto sa chce vyhnúť rušnému veľkomestu Pezinku a chce dožiť v lone neporušenej prírody. Samozrejme bez skládok. Jej dcéra hviezdna manekýnka si chce založiť na ranči internátnu školu modelingu pre mladé Zairčanky. S prezidentkou emigruje aj jej súčasný partner Rizman, ktorý si bude platiť dočasný prenájom  za priľahlú kuchynku, ktorý bude zo začiatku používať ako pelech a neskôr po prednesení dva krát áno sa po oslave  presťahuje do spoločného hniezdočka, ktorý momentálne navrhujú vo švédskej nábytkárskej firme. Ten však najskôr v Pionierskom paláci poupratuje a zametie všetky dôkazové smietky a poletí za ňou až po týždni. Jeho let bude nepriamy, cez Kyjev, Hongkong, New York, Rio de Janiero Káhira až do Kinshasi. Dovtedy bude tvrdiť podľa tajných informácii z amerických tajných služieb, že jeho partnerka je na utajenej služobnej ceste na Ukrajine a je hosťom prezidenta Zelenského.

V ďalšej veľmi tajnej informácii sa píše, že minister Matovič sa chce po včerajšom vulgárnom prejave v parlamente deň po emigrácii prezidentky obesiť po vzore šéfa vojenskej tajnej služby a bratislavských hokejistov v lesnom poraste. Ešte stále však váha nad spôsobom ala generál Lučanský, aby dokázal ,že aj na posteli a s pomocou teplákovej bundy, sa dá zmariť si život a chce to nahrávať na mobilný telefón, aby všetci videli, že to bolo jeho dobrovoľné rozhodnutie. Ale nie na bratislavskej Kolibe, ale chce nebadabne utiecť ochranke pri dome v Trnave, alebo v Rakúsku a chce využiť neďaleké lesné porasty. Ešte však potrebuje doručiť štúdiu o hrúbke a pevnosti konárov, aby sa pri samotnom akte nemohol nešťastne zlomiť konár, ktorý by ho mohol pri páde na zem zraniť. Nuž, po neblahých skúsenostiach sa z neho konečne stáva predvídavý politik. Škoda, že až na záver kariéry!

No a tretia „jóbovka“ z prostredia amerických tajných služieb vraví, že premiér Heger so Sulíkom organizujú rozsiahly teroristický útok na strategické podniky na Slovensku – ide o Slovnaft, atómové elektrárne, prečerpávacie stanice a zásobníky plynu, pretože sa im nedarí znížiť vysoké ceny energií a nevedia, ako ich zastaviť. Takže ide o posledný tromf. A keďže si Heger stojí za tým, že všetko robí celým srdcom a cíti sa byť celým vlastencom a maximálne veriacim človekom, tak sa chce pri poslednom výbuchu obetovať s vestou na tele, aby si bol istý, že skončí v nebi, ako hrdina Zlovenska!!! Nie je však jasné, prečo Sulík od vesty upustil.

Na našu otázku, čo ak to nebude pravda, nám zdroj napísal, že túto super tajnú informáciu vypustili preto, aby spomínané osoby odradili od takéhoto konania, pretože s nimi majú ešte veľké plány na našom krásnom Zlovensku, kde chcú tak dezorientovať obyvateľstvo, aby sa priľnulo k týmto lídrom – martýrom a konalo tak, ako oni budú pískať. A to a vtedy, aj keby sme zomierali od zimy a hladu.

A tak som teraz v pomykove, veď americké tajné služby sa nikdy nepomýlili rovnako ako naša "veľmo inteligentná" podpredsedníčka vlády (viď špionážne krabičky i  včerajší list GP) a vždy im všetko, čo vopred odhalili, vyšlo aspoň na 1 percento. Veriť, one times alebo neveriť one times. A tak ako vraví náš „vysnívaný“ politický oberlíder od Térnavy: Nebojte sa, dobre bude!!!“ A ja mu verím a aj budem verieť, ako by povedal už politicky „ukončený“ známy Béla.

Pavel Jacz

P.S. Pre „inteligentov“, ktorí nepoznajú význam kurzívy  - teda nakloneného písma - iba jedno vysvetlenie. Toto je fejtón.