HLAVNÝ DENNÍK
NÁZORY

Sme olympijskí víťazi! A obhájili sme niekoľko majstrovských titulov

Výhovorky majú asi rovnakú váhu, ako spev do plechovky

Ja viem, výhovorky nie sú olympijským športom, ale keby boli, zaručene sme, ako národ, víťazmi. A aj tu ryba smrdí od hlavy.

Keď to prejde politikom…

Tak sa, samozrejme, rád vyhovorí aj bežný človek. Alebo to otočím – aj politik je „len“ človek a tak si rád vec zľahčí nejakou tou výhovorkou. Lenže. Politik už by mal ísť príkladom a rátať s tým, že jeho voliči čiastočne preberú jeho názory. Teda tí, ktorým stačí neuvažovať nad nimi, len ich konzumovať.

Štátni ochranári zúria: Internetom sa šíri hoax o presune medveďov na západ!

Aktuálne vedie LeboFicizmus

Nie, nemyslím si, že R. Fico a jeho vládnutie bolo ideálne a dokonalé. Lenže máme poldruha roka po voľbách a to už je dosť dlhý čas na to, aby sa veci diali aj na inej úrovni ako poukazovať na vinníka. 

Keď toto počujem, mám koprivku

Reči o prázdnej špajze? Fajn. Tiež som im chvíľu verila. Lenže. Prázdnu špajzu máme, keď ide o zdravotníctvo, školstvo, či kultúru. Keď šlo o testovaciu spartakiádu, či nákup vojenskej techniky, tak zrazu tá špajza nie je až taká prázdna a zisťujeme, že stále z nej je čo vynášať. 

Budú mať firmy zazmluvnené energie na budúci rok? Teraz im hrozí rast cien takmer o 50 percent

V tvrdošijnosti vyhráva nálepku „Top“…

Je to dedičstvo komunistov. Haló, vážení, komunisti tu oficiálne nie sú bez pár rokov tak dlho, ako tu boli. Nehovorím, že všetko za socializmu bolo fajn, ale – čo začneme hovoriť, keď sa nám začnú rozpadávať cesty, mosty, nemocnice, školy, kultúrne domy…, ktoré sa postavili práve za socializmu? No – možno sa vyhovoríme, že to bola nekvalitná práca, lebo veď to všetko malo vydržať nie 70, ale minimálne sto rokov.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info