HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Harabin dúfa, že v post-covidovej spoločnosti na Slovensku sa zavedie trest smrti pre genocídu

Rozhovor Štefana Harabina o špeciálnom prokurátorovi Danielovi Lipšicovi YouTube vymazal. FOTO: SITA

Štefan Harabin sa v relácii Infovojna vyjadril k závažnej téme. „Vzhľadom na to, čo toto hovädo, Lengvarský, robí, treba sa do budúcnosti vážne zaoberať, že sa zavedie trest smrti za takéto genocídne konanie, ktoré tu predvádza tento Pinochet. Myslím si, že teraz je opodstatnené povaliť retroaktivitu a zaviesť trest smrti za genocídu národa,“ povedal.  

Žilinka podľa Harabina katastrofálne zlyháva

Generálny prokurátor Žilinka by mal podľa Harabina konať, pretože dôkazov o apartheide a nátlaku na občanov v súvislosti s nezákonnými pandemickými opatreniami je mnoho. Povinné rúška pre deti aj dospelých, nátlak na očkovanie, atď. „Kde je trestné oznámenie na Mikasa za zneužitie právomoci verejného činiteľa?“ pýta sa bývalý minister spravodlivosti v Infovojne.

Štefan Harabin spomína prípady, kedy mu ľudia písali, že od nich napríklad pred operáciou vyžadovali negatívny covid test. Bývalý sudca upozorňuje, že v takom prípade ide o trestnú činnosť lekárov a treba na nich podať trestné oznámenie. Harabin sa v tejto súvislosti pustil opäť aj do Maroša Žilinku a pýta sa, či o tejto trestnej činnosti nevie. Podľa bývalého kandidáta na prezidenta je nehoráznosťou, že Žilinka sám od seba už dávno nekoná.

Lipták odniesol na GP ďalšie podanie na Mikasa a Lengvarského. Čo je dôvodom tentokrát?

Harabin pripomína Norimberské procesy

Následne prechádza bývalý predseda Najvyššieho súdu k ešte vážnejšej téme. V reakcii na očkovanie detí na Slovensku by sa podľa neho mal obnoviť trest smrti. Harabin pripomína norimberské procesy. Pripomína aj to, že aj tam sa všetci vyhovárali, že len plnili pokyny vlády. Harabin upozorňuje, že systém retroaktivity sa aj vtedy aj tak prelomil, pokiaľ išlo o trestnoprávnu zodpovednosť.

„Vzhľadom na to, čo toto hovädo, Lengvarský, robí, treba sa do budúcnosti vážne zaoberať, že sa zavedie trest smrti za takéto genocídne konanie, ktoré tu predvádza tento Pinochet,“ hovorí v Infovojne Harabin. Okrem toho si myslí, že keď už raz na Slovensku neoprávnene povalili systém retroaktivity (pri amnestiách – kvôli jednej osobe), „tak myslím si, že teraz je opodstatnené povaliť retroaktivitu a zaviesť trest smrti za genocídu národa,“ hovorí bez okolkov.

Bývalý minister spravodlivosti následne upozornil, že aj po druhej svetovej vojne, keď sa rôzni vedci a lekári vyhovárali na to, že len poslúchali pokyny, aj tak boli braní na zodpovednosť. „Kde inde chceme uvažovať o znovuzavedení trestu smrti, keď nie v tomto prípade?“ pýta sa Harabin. „Veď ide o likvidovanie nášho národa, našich občanov!“ hnevá sa bývalý minister.

Genocída aplikáciou experimentálnych roztokov

K linku so záznamom rozhovoru na Infovojne pripojil na sociálnej sieti štefan Harabin aj text: „Nemožno ponechať bez trestnoprávnej zodpovednosti Čaputovú, Matoviča, Kollára, Hegera, Lengvarského, Mikasa a spol. Som presvedčený, že post-Covidová spoločnosť na Slovensku, pokiaľ bude jej ambíciou nástup práva a spravodlivosti, bude musieť zaviesť do Trestného zákona trest smrti aj retroaktívne na genocídne prípady ťažkých a smrteľných následkov spojených s vakcináciou experimentálnymi roztokmi.“

Rodičia, pozor! Školy už nie sú bezpečný miestom pre naše deti, upozorňuje matka po otrasnej skúsenosti

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info