Murín: Naši známi majú po očkovaní vážne zdravotné problémy. Toto je lotéria so zdravím národa!
17 | 08 | 2021 I Jozef Uhlarik

Publicista Gustáv Murín na príklade svojich známych odkazuje Igorovi Matovičovi, že očkovanie je lotéria so zdravím národa.


Na očkovaciu lotériu má nie práve lichotivý názor aj prírodovedec, biológ, spisovateľ, publicista či dramatika Gustáv Murín. Ako priznal v statuse, jeho rodinní známi majú po zaočkovaní vážne zdravotné problémy. Pre nich očkovanie rozhodne žiadnou výhrou nebolo. Nehovoriac o tom, že zatiaľ nič nevyhrali ani v lotérii.
Po zaočkovaní majú vážne problémy s rovnováhou - trápi ich vertigo

Takže nie sú ani zdraví, ani výhercovia. „Psychopatovič nechtiac priznal, že očkovanie je lotéria! A tých, čo v nej prehrali pribúda,“ napísal Murín

A dodal: „Naši rodinní známi majú obaja po zaočkovaní vážne problémy s rovnováhou, trápi ich vertigo. Ona už mesiace môže spať len posediačky. Jeho minulý piatok brala záchranka, lebo sa mu bez varovania zatočila hlava tak, že nekontrolovateľne padol, rozbil si nos a bol desiatky sekúnd v bezvedomí.“Aj toto sú, žiaľ, vedľajšie účinky očkovania, ktoré má zaručiť zdravie, no výrobca za takéto „zdravie“ neručí. Vlastne, nikto zaň neručí! „Teraz chodí po vyšetreniach, ktoré by nemusel absolvovať, keby sa nedal zaočkovať experimentálnou vakcínou. Toto je tá lotéria so zdravím národa!“ končí zaujímavý a najmä otvorený status Gustáv Murín.

Murín: Občania, čo aj používajú mozog na kritické myslenie, sa bránia experimentu s vakcínami
Vakcína je sloboda? Alebo vakcína sú problémy so zdravím a neraz aj smrť? Čo si vyberiete? Dá sa argumentovať, že veď XY percentám sa nič nestalo. Kto si však môže byť istý, že sa neocitne v druhej skupine? Lotéria? Možno, no s vlastným zdravím a... Čítať ďalej
07 | 08 | 2021 | Jozef Uhlarik