HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER NÁZORY

Prizná Biden, že newyorkské dvojičky nezničili arabskí teroristi, ale domáce tajné služby? (Alexander Cyganov)

9/11 Memorial park, aerial view in Manhattan New York City / Shutterstock

Komentár Alexandra Cyganova (Tsargrad.tv)

Skutočná pravda o tom, ako americké špeciálne služby zabili tisíce spoluobčanov, aby si uvoľnili ruky s cieľom najskôr ovládnuť USA a potom celý svet, by jednoducho zbúrala celú Ameriku. Presne tak, ako padli tri veže Svetového obchodného centra. 

Americký prezident Joe Biden oznámil, že on a celá jeho administratíva sa zaväzujú dosiahnuť maximálnu mieru transparentnosti. Sľúbil, že americké ministerstvo spravodlivosti vykoná novú kontrolu dokumentov týkajúcich sa útokov z 11. septembra 2001. Tie boli utajené.

Biden to oznámil osobne, čo vzbudzuje veľkú pozornosť. Jeho aparát sa chystá „vykonať nový prieskum dokumentov, v súvislosti s ktorými vláda predtým uplatňovala svoje výsady“.

Maximálnu mieru transparentnosti americkej administratívy treba prirodzene privítať. Rovnako tajných služieb, kontrarozviedky, armády a námorníctva. Informácií nie je predsa nikdy dosť. Na Bidena a jeho žiarivý úsmev sme si už zvykli. A netreba zabúdať, že je oficiálnym vodcom najagresívnejšej a najzradnejšej svetovej veľmoci.

„Veľká hra“ pod maskou covid hystérie (Alexander Dugin)

Biden by odtajnenie neprežil

Starý muž určite neprežije, ak sa skutočne odváži odhaľovať tajomstvá 11. septembra 2001. Je toho príliš veľa, pod čím sú podpísané americké špeciálny služby. Toľko, že by také intrigy mohla závidieť i Marie Michonne z Tours. A tá vedela intrigovať tak, že sa z jej pavučín nedokázal chvíľami vymotať ani vojvoda z Armanda Jean du Plessis. Známy ako legendárny kardinál de Richelieu.

Prezidentovi John F. Kennedymu sa „dostalo odmeny“ za menej. A koľko ďalších zomrelo, keď sa snažili priblížiť k záhade vraždy vtedajšieho vodcu USA! Preto treba mať o starca Joea vážny strach. Keď sa naozaj rozhodne strkať nos do tajomstva pádu dvojičiek.

Naivita Američanov nepozná hraníc

Len naivní Američania môžu poslať Bidenovi listy, kde ho vyzývajú, aby bojkotoval spomienkové akcie venované dvadsiatemu výročiu tragédie. A aby odtajnil dokumenty, ktoré údajne dokazujú zapojenie saudských vodcov do teroristického útoku.

Baba Vanga „videla“ v Európe v roku 2020 náboženský konflikt

Je dobre známe, že inteligencia značnej časti Američanov dosahuje úrovne rybičiek v akváriu. Prečo by kráľovská rodina Saudskej Arábie zaviazaná USA mala ničiť veže Svetového obchodného centra? Aký by to malo ekonomický a politický zmysel?

Veď nitky vedú jasne k vlastným. K tým, ktorí by mali chrániť „Veľkú Ameriku“. K agentúram NSA, FBI a tiež do Pentagónu.

Zázrační piloti Al-Káida

Takže 11. septembra 2001 údajne 19 teroristov zo skupiny Al-Káida unieslo štyri obrovské dopravné lietadlá. Žiadne zbrane. Len pomocou nožníc a pilníka na nechty. Teroristi sa ukázali ako ozaj chladnokrvní piloti. Bez toho, aby ťažké lietadlá otočili cez krídlo trafili presne veže Svetového obchodného centra v New Yorku. Ďalšie „zasekli“ do budovy Pentagónu na predmestí Washingtonu. Bez toho, aby cestou polámali stromy alebo lampy. Štvrté unesené lietadlo sa zrútilo „samo“ v poli v blízkosti Shanksville v Pensylvánii. Bez teroristov spolu 2 977 mŕtvych.

Skutočné stopy

Lietadlá zasiahli dve veže, zrútili sa ale tri. Padali krásne kolmo. Každý súdny človek si musel všimnúť, že takto ničia stavebníci nosné konštrukcie trhavinou pri účelovom búraní budov.

Tretie lietadlo zasiahlo Pentagón. Lenže diera v stene sa ukázala byť oveľa menšia ako jeho veľkosť. Najmä s krídlami. Nenašli sa ani motory a ani chvost lietadla. Žiadne telá pasažierov na mieste havárie. Len nezničiteľné pasy údajných únoscov.

Komentár Valentína Katasonova: V mieste, kde sa zrodil petrodolár, sa skrýva jeho smrť

Operácia „národná bezpečnosť“ sa mohla začať

Prečo boli v predvečer teroristického útoku príslušníci FEMA amerického ministerstva pre mimoriadne situácie prevezení do New Yorku? Vedeli snáď, čo príde? Prečo sa niekoľko podnikateľov nedostavilo na obchodné rokovania vo vežiach bez konkrétneho dôvodu? Ako vlastník veží Larry Silverstein vedel, čo sa v ten deň stane. Keďže len deň predtým poistil budovy až na 5 miliárd dolárov?

Prečo Kongres USA hneď nasledujúci deň pripravil expresne text uznesenia o „práve USA na sebaobranu“. Práve na jeho základe USA zaútočili na Afganistan o necelý mesiac neskôr.

Zamyslel sa vôbec bežný Američan, čo znamená iskrivá fráza národná bezpečnosť“? A prečo 11. september „otvoril USA obrovské príležitosti“?

Naozaj chce niekto starého otca Joea obetovať na oltári týchto gigantických možností? Za ktoré už obetovali takmer 3 000 ľudí pri páde dvojičiek?

Pravda o zbúraní dvojičiek by zbúrala celé USA

Šanca, že Biden a ministerstvo spravodlivosti vyzradia niečo skutočne tajné je veľmi malá. Pretože skutočná pravda o tom, ako americké špeciálne služby zabili tisíce spoluobčanov, aby si uvoľnili ruky s cieľom najskôr ovládnuť USA a potom svet, by jednoducho zbúrala celú Ameriku. Presne ako tie tri veže Svetového obchodného centra.

Komentár Alexandra Lukina: Ako sa Spojené štáty Americké v Rusku zmýlili, keď Clinton manipuloval voľbami v Rusku

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info