Neuveriteľné: Izraelčania publikovali významnú štúdiu o Ivermectine, nášmu ŠÚKL je to však málo
08 | 08 | 2021 I Jozef Uhlarik

Izraelčania publikovali významnú štúdiu o Ivermectine. Nášho ŠÚKL sa to zjavne netýka. Zrejme preto, lebo Ivermectin je lacný a môže na rozdiel od vakcín naozaj pomôcť ľuďom. 


Je zvláštne, že to, čo nie je pre našich doktorov dobré, u mnohých v zahraničí zaberá. Príkladom je liek Ivermectin, ktorý sa používa najmä v počiatočnej fáze liečby COVID-19. Ako uvádza portál cnn.iprima.cz, Ivermectin podľa nedávneho výskumu v Izraeli môže pomôcť skrátiť dĺžku infekcie ľudí nakazených koronavírusom. O novej štúdii informoval Jerusalem Post.
Takmer 72 percent dobrovoľníkov liečených Ivermectnom malo negatívny test na COVID-19

Slovensko je konzervatívna krajina, pretože podľa Štátneho ústavu na kontrolu liečiv (ŠÚKL) na použitie lieku Ivermectinu pri liečbe covidu nie je dostatok dát! Naši odborníci zo ŠÚKL zrejme nesledujú svetové trendy a najmä výskumy v zahraničných vedeckých inštitúciách. Profesor Eli Schwartz, ktorý je zakladateľom Centra cestovnej medicíny a tropických chorôb v meste Beer Ševa, začal s výskumom v máji 2020. Cieľom štúdie jeho vedeckého tímu bolo na 89 dobrovoľníkoch starších ako 18 rokov vyhodnotiť účinnosť Ivermectinu, ktorý sa používa ako antiparazitikum, u pacientov s miernym až stredne ťažkým priebehom COVID-19.

Celé covidové a vakcinačné sprisahanie je iba o peniazoch a moci! A je to aj dôvod na blokovanie Ivermectinu
O šokujúcom mega škandále píše portál CZ24Neews. Ten sa má týkať tajnej zmluvy v prospech Pfizer a v neprospech štátov. Super účinný Ivermectin má byť údajne zmluvne blokovaný. Zverejnený dokument odhaľuje podľa portálu CZ24Neews obrovské... Čítať ďalej
31 | 07 | 2021 | Gabriela Fedičová


Dobrovoľníci boli rozdelení do dvoch skupín. Jedna polovica dostávala Ivermectin, tablety im boli podávané tri dni po sebe hodinu pred jedlom. Druhej skupine bolo podávané placebo. Dobrovoľníci boli potom testovaní pomocou štandardného PCR testu z nosohltanového výteru s cieľom vyhodnotiť, či u nich došlo k zníženiu vírusovej záťaže. Výtery im odoberali každé dva dni. Takmer 72 percent dobrovoľníkov liečených Ivermectinom malo na šiesty deň, teda tri dni po ukončení liečby, negatívny test na koronavírus. U tých, ktorí dostávali placebo, to bola polovica.

Mesík: Účinnosť ivermectinu v terapii včasných aj neskorších fáz COVID-19 potvrdzujú medicínske autority svetovej váhy
Juraj Mesík v statuse uvádza, že ešte 12. apríla poslal ministrovi zdravotníctva Vladimírovi Lengvarskému list, na ktorý doteraz nedostal žiadnu odpoveď. A vraj ju od neho v podstate ani nečakal. Čítať ďalej
03 | 08 | 2021 | Jozef Uhlarik

Po liečbe Ivermectinom neboli zaznamenané žiadne významné nežiaduce účinky

Infekčných teda zostalo iba 13 percent pacientov liečených Ivermectinom a 50 percent ľudí v skupine s placebom. Medzi užívateľmi Ivermectinu neboli zaznamenané žiadne významné nežiaduce účinky. „Naša štúdia ukazuje, že Ivermectin má protivírusové účinky. A zároveň aj to, že existuje takmer stopercentná pravdepodobnosť, že človek nebude infekčný do štyroch až šiestich dní, čo môže viesť ku skráteniu času izolácie chorých. To by mohlo mať obrovský ekonomický a sociálny dopad,“ uviedol profesor Schwartz. A čo je ešte lepšie, liek je navyše mimoriadne lacný. Päťdňová kúra by vyšla maximálne na 1,57 eura!

Vytočený Mesík píše Europarlamentu: "Škodlivý Remdesivir za miliardy schválite a lacný účinný Ivermectin nie?"
Európska lieková agentúra (EMA) neodporučila používanie ivermectinu na prevenciu a liečbu choroby COVID-19. "Len veľmi naivní ľudia môžu stanoviská EMA považovať za výraz odbornosti," vyhlásil na margo toho analytik a vyštudovaný lekár Juraj... Čítať ďalej
23 | 03 | 2021 | Ivan Brožík


Po týchto všetkých informáciách je veľmi zvláštne, že Európska agentúra pre lieky (EMA) Ivermectin na liečbu a prevenciu covidu neodporučila. ŠÚKL šokujúco uviedol, že na jeho použitie nie je dostatočné množstvo dát. Ivermectin sa pri liečbe COVID-19 u nás pritom predsa len používa. Niekoľko ľudí sa ním síce údajne predávkovalo, nikto však nezomrel a ani nemal žiadne vážne zdravotné problémy. Zato zachránených pred hospitalizáciou či smrťou je dokázateľne veľmi veľa ľudí.

Na užívanie Ivermectinu nečakať s jeho nasadením až dovtedy, keď sa začínate dusiť, radí Mesík
Šírenie COVID-19 sa, zatiaľ, napriek očkovaniu nedarí zastaviť prakticky nikde na celom svete. Vakcináciu, ale aj liečbu Ivermectinom, si vo svoj statuse na sociálnej sieti všíma vyštudovaný lekár a analytik globálnych rizík Juraj... Čítať ďalej
28 | 03 | 2021 | Jozef Uhlárik