HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Absolútne šokujúce VIDEO o vakcínach na COVID-19. TOTO pred nami musia radšej zatajovať

Špecialistka interného lekárstva z USA Corrie Madej má na vakcíny proti Covid-19 jasný názor. Zdroj: FB / Pavel Babica

Prakticky celý svet je zamorený snahou vlád zaočkovať čo najviac ľudí proti COVID-19. Paradoxné však je, že stále viac a viac lekárov sa stavia proti vakcinácii a to najmä preto, lebo ide o experimentálne, teda dostatočne na ľudskej populácii neotestované vakcíny. Toto šokujúce video vám to iba potvrdí.

Pavel Babica v statuse na sociálnej sieti zverejnil video, v ktorom niektorí svetoví lekári vysvetľujú, ako to s vakcínami vlastne je. Vo videu ale lekári hovoria aj o tom, aké nebezpečné vakcíny proti Covid-19 sú. Babica hneď v úvode kratučkého statusu nabáda ľudí aby si vypočuli lekárov, ktorí sú umlčaní, pošliapaní a zatknutí za to, že hovoria pravdu.

Vakcíny proti Covid-19 nie sú podľa žiadnej vedeckej metodológie bezpečné
Profesor Sucharit Bhakdi v tom má absolútne jasno. Zdroj: FB / Pavel Babica

„Vláda sústavne vyžaduje očkovanie. Je to hrozná ignorácia uznávaných medzinárodných štúdií a odborníkov zo všetkých oblastí – virológov, bakteriológov, epidemiológov. Naviac sa jedná o novú formu očkovania tzv. RNA očkovanie, ktoré je schopné v porovnaním s predchádzajúcim očkovaním zmeniť genetický materiál a spôsobiť ľuďom nenapraviteľné škody,“ hovorí v úvode videa nemecký lekár Bodo Schiffmann. „Všetky prijaté (vládne) opatrenia musia byť odstránené, pretože boli vytvorené na pozadí vymyslených desivých scenárov, aby vyvolali medzi populáciou strach zo smrteľnej nákazy, ktorá však v tejto podobe neexistuje,“ dodáva na záver doktor Schiffmann. „Vydierajú nás pomocou médií a politiky, aby v nás vyvolali strach. Chcú ľudí vydierať strachom, aby boli zastrašení a dali sa očkovať,“ pridáva ďalší nemecký lekár Wolfgang Wodarg.

Zaočkovať 7 miliárd zdravých ročne je príliš lukratívne na to, aby propagovali lieky, ktoré by liečili len chorých (VIDEO)

„Budú hrozby opakovať pokiaľ nebudeme úplne zastrašení a ochotní prijať všetko, čo nám nakážu. Pokiaľ nebudeme prosiť o vakcínu, ktorú nám sľubujú, alebo ktorou sa nám vyhrážajú,“ konštatuje vo videu anglický lekár a anti-očkovací aktivista Vernom Coleman. „Korona panika je inscenovaná. Je to podvodný trik. Je najvyšší čas aby sme pochopili, že sa nachádzame uprostred celosvetového a mafiánskeho zločinu,“ dodáva nemecký lekár Heiko Schöning. „Vakcíny proti Covid-19 nie sú podľa žiadnej vedeckej metodológie bezpečné,“ prízvukuje špecialistka interného lekárstva z USA Corrie Madej.

Na celej Covid histérii zarobí vakcinačný biznis za prvé dva roky 52 biliónov dolárov! Tvrdí Dalibor Stach (VIDEO)

Toto sú pokusy na ľuďoch. To, čo sa tu teraz deje bude zločinom proti ľudskosti
Slová Bila Gatesa nepotrebujú žiadny komentár. Zdroj: FB / Pavel Babica

„Nenechajte sa očkovať vakcínou vyrobenou tak nedokonale a v tak krátkom čase,“ varuje doktor Wodarg. „Toto sú pokusy na ľuďoch!“ konštatuje profesor doktor Sucharit Bhakdi, lekár-špecialista na mikrobiológiu a epidemiológiu infekcií. „Ak odvedieme dobrú prácu s vakcínami, znížime populáciu o 10-15%,“ šokuje jeden z najbohatších ľudí sveta Bil Gates. „Pokiaľ by sa doktorovi Faucimu a Bilovi Gatesovi podarilo presadiť povinné očkovanie, zomrelo by najmenej 50 miliónov Američanov. Boli by to tí ľudia, ktorí už boli „zranení“ inými vakcínami. Bolo zistené, že 50 miliónov Američanov má gamaretrovírus z vakcín. Ich smrť ale pripíšu Covid-19,“ prezrádza neuveriteľnú skutočnosť americká výskumníčka doktorka Judy Mikovitsová.

Peková: Covid je šmejd z laboratória, toľko mutácií nemá predchodcu v zvieracej mikrobiológii (VIDEO)

„Nová vakcína s RNA je najnebezpečnejšia vakcína vôbec. To, že táto vakcína bola dokonca schválená pre klinické testovanie je trestuhodné. Toto sú pokusy na ľuďoch. To, čo sa teraz deje bude zločinom proti ľudskosti. Považuje tieto vakcíny za experiment na ľuďoch, ktorý je zakázaný,“ hovorí vo videu profesor Sucharit Bhakdi. „Tieto vakcíny sú prvým krokom v transformačnej synchronizácii vášho tela. Potrebujú vo vás vytvoriť väzby a väčšie gény a stále viac vás vzďaľovať od ľudského genomu, ktorý vám dal Boh,“ uvádza americký vojenský lekár Igor Shepherd. „Technológia rekombinantnej RNA/DNA spôsobí v tele človeka trvalé a neznáme genetické zmeny. Desí ma to, už celé roky ma to desí,“ priznáva Corrie Madej.

Ľudia umierali, lebo ich nikto neliečil! Šokujúce VIDEO z Talianska, ktoré sa až nápadne podobná situácii u nás

Veda dnes pracuje s nanovakcínami, ktoré obsahujú nanočipy a niečo také nesmieme dopustiť
Šokujúce slová ruskej doktorky Galiny Borisovny Kirilličeva. Zdroj: FB / Pavel Babica

„Tieto vakcíny využívajú úplne inú technológiu ako predchádzajúce vakcíny. Toto je rovnaký druh technológie, ktorá sa používa k výrobe geneticky modifikovaných organizmov. Vnímam to ako pokus urobiť z nás geneticky modifikované organizmy,“ pridáva svoju trochu do diskusie doktor psychiater Andrew Kaufman. „Vôbec to najstrašnejšie čo môže byť je, že sa vakcíny môžu stať prostriedkom hromadného ničenia. Veda dnes pracuje s nanovakcínami, ktoré obsahujú nanočipy. To musia všetci vedieť a niečo také nesmieme dopustiť,“ šokuje ruská doktorka Galina Borisovna Kirilličeva, doktorka medicíny, imunologička a vedecká odborníčka v otázke vakcinácia.

Šokujúce VIDEO o vakcinácii. Nielen dospelých, ale aj detí, proti čomu sa postavilo 120 rakúskych lekárov!

„Držali ma vo väzení bez obvinenia a nemali žiadny zatykač. Doslova ma vytiahli z domu, bez súdneho príkazu mi prehľadali dom a päť dní doslova terorizovali môjho manžela. Áno, bola som zatknutá a potom na mňa uvalili príkaz mlčanlivosti, ktorý trval päť rokov. Každé právo pre riadne súdne konanie mi bolo odobraté a dodnes je to rovnaké. Nemám žiadne ústavné slobody alebo práva,“ prezradila šokujúci zážitok americká výskumníčka doktorka Judy Mikovitsová.

Šokujúce VIDEO z vyjadrení profesora Krčméryho. Kto a prečo tu teda vlastne klame?

Vírus v skutočnosti nie je nebezpečný. Čo je však skutočne veľmi nebezpečné je vakcína

„Volán sa Heiko Schöning a som lekár z Nemecka,“ povedal lekár pred rozhnevaným davom ľudí. „On nepovedal nič zlého okrem pravdy,“ kričali protestujúci pri jeho zatýkaní. „Vyhrážali sa nám, že pokiaľ chceme pokračovať v ďalšom výskume, musíme nechať vakcíny na pokoji. Skonfiškovali nám špecializovaný mikroskop v hodnote 500-tisíc dolárov,“ prezradil ďalšie šokujúce informácie taliansky nanopatológ doktor Stefano Montanari. „Prečo je očkovanie ruskou vakcínou proti Covid-19 extrémne nebezpečné? Pretože experimenty na ľuďoch sú zakázané, hlavne experimenty s nebezpečnými a neprebádanými proteínmi. Bude to skutočné záškodníctvo. Naša odborová organizácia oficiálne vystupuje proti masovému očkovaniu,“ hovorí vo videu doktorka Anastasija Vasiljevová, ruská oftalmoložka a predsedníčka Aliancie lekárov v Ruskej federácii, ktorú počas zatýkania uderili päsťou pod rebrá  a je podozrenie, že môže mať aj otras mozgu.

„Tento vírus v skutočnosti nie je nebezpečný. Čo je však skutočne veľmi nebezpečné je vakcína, ktorá bude voči nemu vyvinutá,“ uviedol profesor doktor Jean Bernard Fourtillan z Francúzska, ktorého 7. decembra zatkla vojenská polícia a umiestnila na samotke psychiatrickej liečebne v Uzés. To preto, lebo zverejnil až príliš veľa pravdy o súčasnej falošnej pandémii a vakcínach. Doslova tisíce a tisíce dokumentárnych programov a rozhovorov s lekármi a vedcami boli z internetu odstránené a ich webové stránky boli bez varovania zrušené.

Šokujúce VIDEO o očkovaní, ktoré možno mnohým otvorí oči. „TOTO by ste si mali určite pozrieť!“ varuje MUDr. Lipták

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info