HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Covid očkovaní už nie sú stopercentní ľudia!, tvrdí Qanon

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Na základe výkladu Najvyššieho súdu USA sú covid očkovaní považovaní za „trans ľudí“.  Preto by nemali mať prístup k štandardným ľudským právam a ani k žiadnemu právu poskytovanému štátom. Uvádza na svojej stránjke slovenská verzia „konšpirátorov“ Qanon.sk.

Ešte v roku 2013 Najvyšší súd USA rozhodol, že ľudskú DNA nemožno patentovať, pretože je prirodzeným produktom prírody. Na konci svojho vtedajšieho rozhodnutia ale zároveň uviedol, že ak by bol „ľudský genóm pozmenený (napr. pomocou mRNA vakcín), tak takýto genóm by už patentovať bolo možné“.

A to je presne to, čo sa teraz deje, ak sa človek nechá zaočkovať mRNA covid vakcínou proti hrozbe nákazy koronavírusom, tvrdia znalci z Qanonu.

Trump velebí konšpirátorov QAnon ako „ľudí, ktorí milujú našu krajinu“

Trans človek

To znamená, že každý, kto sa dal očkovať covid vakcínou, je teraz „technicky patentovaný“. A niečo, čo je patentované, je vlastnené a bude spadať pod definíciu „trans človeka“.

Strata práv človeka

Covid očkovaní ľudia sú teda na základe výkladu Najvyššieho súdu USA považovaní za „trans ľudí“. A teda by nemali mať prístup k štandardným ľudským právam a ani k žiadnemu právu poskytovanému štátom.

Dôvodom je, že už „nie sú považovaní za 100% organických a teda ľudských“, uzatvára Qanon, ktorý je považovaný za všeobecného šíriteľa konšpiračných teórií, medzi ktoré patrí napr. aj tvrdenie, že kráľovná Alžbeta II. je už v skutočnosti mŕtva a zastupuje ju jej dvojníčka.

Čo je konšpiračná teória QAnon šíriaca sa po USA

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info