HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Tieto svinstvá, teda vyhrážanie sa ľuďom, sa dejú iba na Slovensku, tvrdí Ľuboš Hrica (VIDEO)

Ľuboš Hrica tvrdí, že nezaočkovaný nemôže ohrozovať život zaočkovanému. Zdroj: FB / Ľuboš Hrica.

Slovenskí koaliční politici doslova nútia svojich občanov k očkovaniu proti COVID-19. Zašlo to až tak ďaleko, že hľadajú spôsob ako dosiahnuť, aby to bolo povinné. To už ale prekáža mnohým ľuďom, ktorí takéto niečo odmietajú. Tak, ako Ľubošovi Hricovi, ktorý k tomu nahral aj video.

Vyzerá to tak, že nezaočkovaní proti koronavírusu budú občania II. kategórie. Tak, ako pred časom tí, ktorí sa neboli hromadne očkovať. A všetci veľmi dobre vieme, ako to dopadlo. Ľubomír Hrica v statuse aj videu na sociálnej sieti tvrdí, že ak by chcela slovenská vláda nariadiť povinné očkovanie, musela by najskôr zbaviť ľudí zodpovednosti a svojprávnosti.

Ako môže niekto nezaočkovaný ohrozovať život zaočkovanému?

Hrica hneď v úvode videa priznáva, že keď pozeral tlačovú konferenciu Klusa, Lengvarského, Mikasa a ďalších preafektovaných „odborníkov“, tak ho napadla otázka: „Kto im dal patent na rozum, a ktorá škola a univerzita vyprodukovala týchto „odborníkov“, ktorí hovoria, že vakcína znižuje riziko úmrtia na COVID-19 na 100% a na 95% je účinná aj proti novému variantu Delta?“ Podľa nich tí, ktorí sa nechcú dať zaočkovať sú nezodpovední, pretože nechránia len seba, ale aj ostatných. „Ohradzujú sa zákonom o ohrozovaní zdravia, lebo nezaočkovanú osobu považujú za potencionálneho vraha, ktorý behá po ulici s Covidom a zabíja s ním ľudí. A to všetko len preto, že je nezaočkovaný a treba ho izolovať,“ hovorí vo videu Hrica a vzápätí sa pýta:

Zástupkyňa generálnej riaditeľky WHO šokuje: Očkovanie zabíja a príčiny sa tutlajú!

„Čo je toto za logiku? Ako môže niekto nezaočkovaný ohrozovať život zaočkovanému, ktorého vakcína chráni na 100%? Ako môže niekto nezaočkovaný ohrozovať život nezaočkovanému, ktorý sa svojprávne a z vlastnej vôle rozhodol nezaočkovať sa?“ Hrica si myslím, že je každého osobná vec či sa dá alebo nedá zaočkovať, lebo na Slovensku spojprávnosť zatiaľ ešte nezanikla. „Vraj budú hľadať zákon, ktorý im povinné očkovanie umožní. Žiaden zákon im to ale umožniť nemôže, iba, ako som už povedal, že by zbavili ľudí svojprávnosti a zodpovednosti,“ konštatuje Hrica a dodáva, že netreba zabudnúť ani na to, že aj tí, ktorí sú zaočkovaní sa môžu nakaziť, ako aj na to, že po podaní vakcíny každý osoba berie zodpovednosť za seba.

Blaha: Ak chceš ísť na očkovanie, choď, ak nechceš, nechoď. Bez nátlaku a bez diskriminácie. Zdravie nie je tovar!

Ak mám brať zodpovednosť sám za seba, nemôžem byť zbavený svojprávnosti

„Neviem, ako to funguje na Slovensku, ale v Taliansku je to tak, že každý berie zodpovednosť na seba, ktorú podpíše, pretože pred očkovaním sa poradil s jeho obvodným lekárom o jeho zdravotnom stave, aj keď 99% ľudí sa s ním o tom neporadilo. Teda, ak mám brať zodpovednosť sám za seba, nemôžem byť zbavený svojprávnosti. Že očkovanie nemôže byť povinné ani propagandisticky alebo slovne formulované tak, že by znevýhodňovalo nezaočkovaných oproti zaočkovaným, lebo akýkoľvek nátlak na zníženie života je považovaný za donucovací prostriedok,“ vysvetľuje Hrica, podľa ktorého je logické, že nezaočkovaný nemôže ohroziť zaočkovaného, pretože vakcína, ako to povedali naši „odborníci“, chráni pred smrťou na 100%. „Keď nedokážu pochopiť tento elementárny princíp logiky, ktorý je vari každému človeku jasný, tak tieto negramotné osoby nemôžu zastávať funkcie, ktoré zastávajú,“ myslí si Hrica.

„Ako napríklad v prípade pána Klusa, ktorý zo seba vygrcol, že by dal zaočkovať aj tehotné ženy, lebo v Amerike robili pokusy na 70-tisíc tehotných ženách a žiadne komplikácie nenastali. Ale keďže povedal len A, ja doplním aj to B, že nie všetky ženy už porodili, že vakcínovať sa začalo pred pol rokom. A verte tomu, že v prípade, ak by boli komplikácie, tak to zvalia na to, že novorodička mala iné patológie. pretože vakcína nie je choroba,“ uvádza vo videu Hrica a dodáva: „Musím povedať, že tieto svinstvá, ktoré prevádzajú na ľuďoch vyhrážaním sa, sa dejú iba na Slovensku, lebo nikde inde takto choro nenútia ľudí sa dať zaočkovať.“

Šokujúce VIDEO o očkovaní, ktoré možno mnohým otvorí oči. „TOTO by ste si mali určite pozrieť!“ varuje MUDr. Lipták

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info