TOTO si Matovič len tak za uši nedá. Jeho „skvelý“ nápad s miliónovou lotériou pobúril Slovensko
02 | 07 | 2021 I Jozef Uhlarik

Expolitička Anna Belousovová sa v statuse rozčuľovala nad tým, že vláda a Igor Matovič chcú platiť ľuďom za to, že privedú niekoho na zaočkovanie. A aby toho nebolo málo, uvažuje sa dokonca o miliónových lotériách. No toto bolo na skutočne obyčajných ľudí už naozaj moc.


Status Anny Belousovovej ľudí doslova naštartoval a v komentároch pod ním veru našu vládu vôbec nešetrili. Na nezmyslom, akým sa opäť zrodil v hlave ministra financií a šéfa OĽaNO ľudia nielenže krútia hlavami, ale mu za to aj poriadne „naložili“. Po tom, čo mu odkázali sa už asi nikto nečuduje, že tých, čo chcú koniec tejto vlády je čím ďalej tým viac.
Nechcela by som také peniaze, ktoré mali byt investovane do liekov a nemocníc

„Platiť by mali darcom krvi. Každému jednému niekoľko tisíc eur, plus množstvo bonusov! To vedia vybľakovať o súdržnosti! To sú ľudia, ktorých si treba vážiť!“ píše v komentári Kozmetika Medovka. Podobne to vidí aj Marta Sýkorová. „Fuj môže sa hanbiť, darcovia krvi zadarmo zachraňujú ľudské životy a vy idete rozdávať naše spoločné peniaze len tak hala bala to nie je podplácanie?“ Mnohí ale takí jemní a slušní neboli. „Nenažranci zrazili občiansku spravodlivosť na kolená, ľudské práva a sloboda občanov sú pre nich veľká neznáma...,“ píše Janka Lošáková Perinová.

„Pán Matovič, liečiť sa, liečiť sa, liečiť sa!“ odkazuje Blaha sokovi Matovičovi sťa by V. I. Lenin (VIDEO)
V našom parlamente sa včera opäť diali veci, ktoré patria inde, no nie do najvyššieho zákonodarného orgánu. Odvolávanie Igora Matoviča so sebou i tentokrát prinieslo množstvo útokov a invektív. Zapojil sa do nich aj poslanec Smeru Ľuboš Blaha,... Čítať ďalej
01 | 07 | 2021 | Jozef Uhlarik


„Za svojich temer 70 rokov som sa zúčastnila všetkých očkovaní okrem chrípky. Nikto mi nemusel dávať žiadnu odmenu, ale za podmienečne schválenú vakcínu, za ktorú odmietol niesť zodpovednosť aj výrobca, sa teraz budú ľudia podplácať. Fuuuj, kde sme sa to dostali. Nechcela by som také peniaze, ktoré mali byt investovane do liekov a nemocníc. Už som veľmi dávno nečítala o liečení chorých na Covid, len očkovanie,“ komentuje celú vec nahnevaná dôchodkyňa Elienka Kollárová.

Do diskusie sa však zapojili i ľudia, ktorí Matoviča počastovali aj vulgarizmami. „Oberkkt! Inak sa nedá pomenovať. Chrobák Truhlík všade bol všetko videl. Za čo nás Slovákov pán boh trestá????!“ píše Alena Látalová. „Teda! Takéhoto debila som ešte v živote nevidel. Netvrdím, že generálny prokurátor nemá aj inú robotu, ale tohto superblázna by už ozaj mal uskladniť na psychiatriu! Veď Debilovič ozaj nemá zdravý rozum!“ pridáva sa Rudolf Bača.

Fico: Matovič je jeden nevzdelaný a neschopný intrigán, ktorý kradol a zneužíval svoju rodinu (VIDEO)
Slovenský parlament sa opäť premenil na cirkusovú manéž, v ktorej sú hlavnými zabávačmi poslanci koalície. Opozícia by sa aj smiala, bol by to však smiech cez slzy. Napokon, zostrih videa z neoficiálnej „chodbovej“ tlačovky, ktorý na svojom profile... Čítať ďalej
30 | 06 | 2021 | Jozef Uhlarik

Aby nejaký debil hral lotériu za štátne peniaze, tak to už je arogancia moci

Slovami kritiky v diskusii nešetrila ani Eva Sadloňová Klčová: „Mne sa na tom páči ten Matovičov postoj, na dôchodky nie je, pre deti nie sú peniaze ale výplod jeho chorej mysle si každý týždeň vyčlení 2 milióny do lotérie. Pán Matovič a vy ste sa zrazili s tým oslom, s ktorým ste ešte pred voľbami behali pred parlamentom? Skúste vyhľadať pomoc psychiatra a nie sa odbavovať sa na slovenskom národe. Nariadenie EÚ o dobrovoľnosti očkovania a žiaden nátlak a diskriminácia nezaočkovaných Vám nič nehovorí????“

Matoviťčom organizovaná štátna korupcia pokračuje. Za očkovanie chce rozdávať peniaze losovaním
30 | 06 | 2021 | Aneta Leitmanová


Pripojil sa aj Pavol Bielik: „Kedy už niekto vyvezie ten hnoj z tej budovy v BA na tom kopci? Už by bolo načase vykydať.“ Anna Benešová reagovala aj na fotky, ktoré Belousovová v statuse zverejnila. „Tieto fotky máš doživotne, Igorko. Budú ťa už sprevádzať kedykoľvek sa niekde ukážeš alebo niečo povieš. Budeš ako odstrašujúci príklad pri každej príležitosti. A nie som zlomyseľná, ale prajem ti aby ťa to aj v snoch naháňalo. A mysli aj na tvoje dcéry, raz sa budú veľmi, veľmi za otca hanbiť nech budú žiť kdekoľvek.“„Kto mu dal povolenie takto naverímboha rozdávať verejné peniaze? Nech si to financuje zo svojho, keď mu Pavlínka dovolí,“ dodáva Peter Molnár. „Ak GP okamžite nezatrhne Matelkovi túto lotériu so štátnymi peniazmi, tak pravdepodobne Slovensko je zapredané a nepomôže nám nikto! Aby nejaký debil hral lotériu za štátne peniaze, tak to už je arogancia moci, ktorá sa zastaviť len palicami a veľmi!“ skonštatoval Laci Červenák. „Tak z našich daní budeme podplácať určitých jednotlivcov!!! Ukázali aspoň svoje myslenie a činy ako sa to robí. Zrejme majú s tými úplatkami skúsenosti. Tak to je dobre, teraz keď je niekto rozhodnutý, že sa ide dať očkovať, s niekým sa dohodne, že ho presvedčil a odmenu si rozdelia. No pekne sa šafári s našimi peniazmi. A vy ovce ovečkové už si prezrite oči a začnite aj vy konať. Alebo ste slepí?“ zapojila sa do diskusie Lýdia Šarmírová.

Blaha „postavil“ Matovičovu krvavú jedenástku. „Dosť bolo Matoviča! Odíď, zlo!“ volá smerák
Opozícia sa dnes v parlamente chystá odvolávať ministra financií a šéfa OĽaNO Igora Matoviča. No a podpredseda Smeru-SDS Ľuboš Blaha si na to už vysúkal rukávy a nachystané má nielen ruky, ale aj argumenty, ktoré zverejnil v statuse na sociálnej... Čítať ďalej
29 | 06 | 2021 | Jozef Uhlarik