HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ŠPORT

Ako je na tom legendárny Schumacher? Exkluzívne prvé zábery od nehody!

Michael Schumacher / Facebook (Motori Fanpage)

Dlhých sedem rokov od osudového pádu šampióna formuly 1 Michaela Schumachera (52) počas lyžovania boli informácie o jeho zdravotnom stave skôr špekuláciami. Len občas niekto priniesol relevantnú správu. To sa má však čoskoro zmeniť, píše Blesk.

Isté je v tejto chvíli vlastne len to, že si bývalý nemecký pretekár privodil vážne zranenia mozgu. A že nie je schopný normálneho života. To, aký je jeho skutočný stav, ako osemdesiatpäť mesiacov po nehode vyzerá a či môže aspoň hovoriť, má odhaliť exkluzívny dokument s jednoduchým názvom Schumacher. Z dielne nemeckých filmárov Michaela Wecha a Hannsa-Bruna Kammertonseho. Práve im a ich kamerám rodina, ktorá si inak prísne stráži svoje súkromie, dala podľa denníka The Mirror povolenie vstúpiť do domu a natočiť exkluzívne zábery.

Údajne dokonca pridala niečo navyše z bohatého archívu. Ak teda všetko dopadne ako má, môžu sa fanúšikovia tešiť na veľmi vzácne zábery, v ktorých nebude chýbať manželka Corinna, ani obe deti – dcéra Gina-Maria a syn Mick. Ten jazdí formulu 1 za tím Haas.

Koľko si zarobia piloti F1? Najlepšie platený Hamilton berie 90-krát viac než Schumacher

„Film zachytáva Michaelovu pôsobivú kariéru aj mnoho ďalších aspektov z celkového života toho muža.“ Poodhalila obsah dokumentu hovorkyňa Schumacherovcov Sabine Kehmová. Ona je jediným oficiálnym zdrojom informácií o legende.

Aj keď je pravda, že nedávno Michaela navštívil aj Jean Todt. Bývalý šéf zo stajne Ferrari vyhlásil, že šampión neustále bojuje. Ako veľmi, to má odhaliť dokument…

Aktuálne o stave Michaela Schumachera -lekár prezradil, ako na tom v skutočnosti je

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info