HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Štefanec nehovorí pravdu o situácii a náladách v Rusku, tvrdí Slovák, ktorý tam žije

Screenshot videa / Facebook (Robert Roberto)

Slovák žijúci v Rusku sa rozhodol natočiť video, v ktorom ukázal realitu v Ruskej Federácii.

Slovák na svojom profile s názvom Robert Roberto poukázal, že ľudia žijú bez rúšok a nariadení, ktoré sa v Európskej únii stali už zavedeným štandardom. Zároveň odoslal odkaz politikom a zareagoval aj na europoslanca Štefanca, ktorý sa obul do Ruska.

“ODKAZ PRE IVANA ŠTEFANCA!

„O akej nezvládnutej pandémii tu trepete?Ja žijem v RF a tu už od leta 2020 všetko funguje! Deti chodia do škôl od 1 septembra 2020 a bez rúšok! Obchody sú otvorené, futbalové, športové haly a štadióny zaplnené na 50, ľudia sa voľne a slobodne pohybujú kam chcú, gastro otvorené, kederníctva otvorené, vlastne všetko funguje!!!“ rozčuľuje sa Robert.

Nikto nikoho nenúti na nejaké testovanie a očkovanie!! Je záhada, že nakazenych ubúda!, konštatuje v súvislosti s aktuálnou situáciou v krajine, odvolávajúc sa pritom na štatistiky COVID-19 a jeho vlastné pozorovanie, ktoré podložil aj aktuálnym videom.

Europoslanec Štefanec šíri po internete nepravdy a vyzýva postaviť sa proti Rusku

Štefancovi, ktorý tvrdí, že mladí ľudia v Rusku sú proti znovupripojeniu Krymu k Ruskej federácii (RF), zároveň adresuje priame slová: „Pozrite si video z osláv výročia pripojenia Krymu (po právoplatnom referende!) k RF a uvidíte tam tisíce mladých ľudí! Tak potom, ktorí mladí ľudia túžia po zmene?“

„Nie je to Rusko, čo sa premáva po Ukrajine, ale US ARMY a vojaci NATO! OKOLO HRANÍC RF!!! Takže netrepte hlúposti a nezavádzajte ľudí vaším klamstvom!! S pozdravom z RF” uzatvára Slovák vo svojom statuse na Sociálnej sieti a prikladá video z aktuálnej situácie v Rusku.

Podvod KDH na kresťanov? Štefanec hlasoval za Istanbulský dohovor a aj legalizáciu manželstiev LGBTI

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info