HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Harabin reaguje na žalobabu Pavlíka: „Je psychopat, alebo agent Sorosa? Nevedel sa preukázať!“

Štefan Harabin / TASR - Pavel Neubauer

Konflikt na sociálnej sieti medzi Stanislavom Pavlíkom, niekdajším šéfom centra spravodajstva TV Markíza a Štefanom Harabinom pokračuje. Pavlík žiadal na Štrkovci od Harabina potvrdenie o jeho bezinfekčnosti, Harabin na oplátku pýta potvrdenie, že Pavlík nie je psychopat.

Žalobaba z Markízy Pavlík o Harabinovi bez rúška: „Provokatér!“

Harabin na Facebooku zdieľal článok o tom, že Stanislav Pavlík, bývalý šéf Centra spravodajstva a publicistiky, sa naňho verejne sťažoval. Pavlíkovi sa nepáčilo, že bývalý minister spravodlivosti chodí vonku bez rúška.

Pavlík napísal v nedeľu večer najprv toto: „Do pozornosti Polície Slovenskej republiky – pred chvíľou na prechádzke okolo Štrkoveckého jazera. Desiatky disciplinovaných ľudí s rúškami a v odstupoch – malí, veľkí, seniori. A zrazu provokatér! Jediný bez rúška! Štefan Harabín!!!“

Následne opísal aj svoj rozhovor s bývalým ministrom. Vraj prebehol takto:

„Pavlík: Prečo nemáte rúško?

Harabin: Ja som zdravý a vy vidím, že ste chorý, lebo nosíte rúško!

Pavlík: Dokážte, že ste zdravý, ukážte mi potvrdenie o nagatívnom teste. Ja vám ho môžem ukázať z dneška.

Harabin: Odíďte, ja sa s vami nechcem rozprávať.

Pavlík: Vy odíďte, možno ste šíriteľom Covid-19…

A pobral som sa preč…“

Škandál: Mestskí policajti vyhnali mamičky aj detičkami z detského ihriska!

Harabin ešte v nedeľu večer na sociálnej sieti reagoval. Napísal: „Keby u zdravého občana existovala právna povinnosť nosiť rúško, už by som musel dostať pokutu najmenej stokrát. Gestapáckych donášačov typu „Pavlík“ je aj na Slovensku dosť. Sú to ľudia, ktorí by na pokyn Hitlera skočili rovno aj do plynu,“ myslí si bývalý šéf Najvyššieho súdu.

Ten však podľa Harabina nepovedal na Facebooku celú pravdu o rozhovore, ktorý dvaja muži na ihrisku mali. „Pavlík na status FB už nenapísal, že i keď som ho žiadal, aby sa preukázal potvrdením od lekára, že nie je psychopat“, nič neukázal a rýchlo odišiel. Neviem. Je psychopat? Možno. Alebo agent Soroša?“ pýta sa na záver Štefan Harabin.

Z policajtov už aj kontrolóri dodržiavania karantény. Čo bude ďalej – údržbárske práce?

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info