fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Belousovová: Kult osobnosti by prezidentke závideli aj Stalin a Kim

Expolitička Anna Belousovová sa veru opäť poriadne rozohnila. Zdroj: FB / Anna Belousovová

Anna Belousovová tvrdí, že prezidentka Zuzana Čaputová si buduje kult osobnosti. „Ako vidno…, pani prezidentka je neomylná a nekritizovateľná. Tomu sa po starom hovorí kult osobnosti. Jozef Visarionovič a Kim by len ticho závideli,“ uviedla na sociálnej sieti v reakcii na článok v týždenníku PLUS 7 DNÍ, ktorý expolitičku  skritizoval za jej negatívny komentár k výberu odevu hlavy štátu pri audiencii u pápeža.

„Naďalej si myslím, že prísť ku pápežovi so Slovenskom na hlave v podobe čierneho závoja je hlúposť ako Brno a urážka Slovenska zároveň. To už radšej mohla pani prezidentka ísť rovno v slovenskom futbalovom drese,“ nástojí bývalá predsedníčka SNS.

Belousovová: „Ak náš štát riadia takýto tupci, tak sa môžeme spoliehať len na pomoc z nebies!“

Bývalá šéfka národniarov v statuse priznáva, že pôsobila v politike v časoch, keď móda a slušné, dôstojné oblečenie malo svoje miesto a význam. „Bolo prejavom úcty a vážnosti nielen inštitúcii a funkcii, ktorú som zastávala, ale aj prejavom úcty k ľuďom, ktorých som reprezentovala – občanov Slovenska. Vtedy nebolo „in“ chodiť na oficiálne stretnutia v teniskách a rifliach, ani po parlamente v teplákoch, či fotiť si vlastné nohy v ponožkách počas zasadnutia vlády,“ konštatuje Belousovová.

„Pre Matoviča sa pocit moci stal nevyhnutným pre život, ako krv obetí pre upíra“, tvrdí Belousovová

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info