HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Dve ženy dobodané v britskom obchodnom dome

Britský policajt / Facebook

Krátko po zrušení národného lockdownu boli pri útoku v anglickom obchodnom dome v stredu ráno bodnuté dve ženy, informuje portál Breitbart.

Polícia v Lancashire, ktorá vtrhla na miesto krvavého zločinu v miestnom obchodnom dome Marks and Spencer, zatkla 57-ročného „miestneho muža“ a zaistila nôž. Obe ženy boli rýchlo prevezené do nemocnice. Polícia ich zranenia charakterizuje ako vážne, ale, našťastie, nie život ohrozujúce.

Hovorca polície v Lancashire vo svojom vyhlásení uviedol: „Boli sme privolaní asi o pol desiatej predpoludním. Bolo nahlásené napadnutie v obchode Marks and Spencer v Burnley. Dve ženy utrpeli zranenia, ktoré sa, našťastie, v súčasnosti nepovažujú za život ohrozujúce. Boli prevezené do nemocnice na ošetrenie.“

„Policajti boli rýchlo na mieste a 57-ročný miestny muž bol zatknutý pre podozrenie z pokusu o vraždu a momentálne je vo väzbe. Nôž sa podarilo zaistiť,“ informoval hovorca.

Počet mŕtvych v Trieri sa zvýšil na päť

Policajné sily uviedli, že s útokom sa zaobchádza ako s „ojedinelým incidentom“, avšak dôstojníci v tejto oblasti zostanú po zvyšok dňa.

Krátko pred útokom policajné sily v Burnely tweetovali fotografiu z centra mesta, na ktorej vítali opätovné otvorenie obchodov po ukončení celonárodnej výluky v Anglicku. „Je 2. december, takže to znamená jednu vec … Blokovanie 2 sa skončilo! Vaše obľúbené obchody budú v centre mesta otvorené a dôstojníci tam budú tiež, ak ich uvidíte, pozdravte ich!“ napísali policajti na sociálnu sieť.

Škandál: homosexuálne orgie v Bruseli a vyhováranie sa na diplomatickú imunitu.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info