Trump prešiel do útoku, pasca na Bidena sklapla
12 | 11 | 2020 I Imrich Kovačič

Podľa ruského profesora Igora Panarina práve ľudia nového amerického ministra obrany zatkli pred niekoľkými dňami v nemeckom Frankfurte nad Mohanom v pobočke CIA osoby, ktoré mali pre Bidena zabezpečiť podvodný softvér.Uviedol Youtube.com.


Americký prezident Donald Trump prešiel do útoku. Vo svojom pravidelnom vysielaní o tom hovorí ruský profesor Igor Panarin. Doktor politických vied, strategický analytik, popredný svetový expert na informačnú a hybridnú vojnu, autor viac ako 20 kníh.


„Správa o odvolaní amerického ministra obrany Marka Espera je ešte veľmi čerstvá. Moja predpoveď bola, že Trumpov útok začne už  9. novembra. Predpoveď sa ukázala ako úplne správna. Pasca na jeho protikandidáta Joe Bidena sklapla,“ vysvetľuje Panarin.


Esper sa počas americkej „farebnej revolúcie“ ukázal ako mimoriadne nespoľahlivý. Keď sa 6. júna uskutočnil „útok na Biely dom“, jednoducho zlyhal. V kritickom okamihu hral podľa Panarina na obe strany.


Trump vyhodil svojho ministra obrany. Nesúhlasil s použitím armády proti protestujúcim
Americký prezident Donald Trump prostredníctvom Twitteru oznámil, že minister obrany Mark Esper bol odvolaný z jeho funkcie a už bol nahradený, informuje portál RT. Čítať ďalej
10 | 11 | 2020 | Marek Molnár

Espera nahradí cieľavedomý profesionál Christopher Miller, doterajší šéf Národného protiteroristického centra. Zdá sa, že to boli práve jeho ľudia, ktorí 7. novembra 2020 vo Frankfurte nad Mohanom v pobočke CIA zatkli osoby, ktoré mali pre Bidena zabezpečiť podvodný softvér.


Ďalším krokom je podľa Panarina rezignácia riaditeľa CIA. Mohlo by sa tak stať už v najbližších dňoch. Tímy pracujú na prepočítaní hlasov i na identifikácii sfalšovaných dokumentov. V Arizone a v mnohých ďalších štátoch sa teraz začne s usilovnou prácou. Nepôjde to však bez silovej podpory, pretože existujú „Sorosove bojové jednotky“ Antifa a Black Lives Matter.


„Preto teraz Trump potrebuje spoľahlivú námornú pechotu, vojenské spravodajstvo a hlavne dôveryhodného profesionála na čele ministerstva obrany, ktorý mu poskytne v kľúčovom okamihu vojenskú podporu,“ uzavrel Panarin.


Trump nechal údajne Bidena podvádzať, aby ho usvedčil z volebného podvodu, tvrdí ruský ekonóm Chazin
Možno to potrvá dlhšie, ale za právoplatného víťaza bude podľa uznávaného ruského odborníka napokon vyhlásený Trump. Uviedol portál Regnum.ru. Čítať ďalej
07 | 11 | 2020 | Imrich Kovačič