fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Vedci potvrdzujú predpovede o posune pólov Zeme

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Edgar Cayce predpovedal, že na začiatku 21. storočia sa kvôli posunu magnetických pólov Zeme ocitne Japonsko pod vodu a Rusko bude „novou Noemovou archou“. Uviedol Tsargrad.tv.

Moderní vedci s prekvapením konštatujú, že predpovede „spiaceho proroka“ menom Edgar Cayce o osude sveta a Ruska sa napĺňajú. Konkrétne uviedol, že na začiatku 21. storočia dôjde k posunu magnetických pólov Zeme, kvôli ktorému sa Japonsko dostane pod vodu a Rusko sa stane „novou Noemovou archou“ pre celú civilizáciu.

Cayce, ktorý žil v dvadsiatom storočí, známy ako „spiaci prorok“, vyslovil mnoho predpovedí, ktoré sa už naplnili. Vrátane predpovedania vojen a revolúcií, ako aj rôznych svetových katakliziem.

Casey zvykol predpovedať ponorený do tranzu. Uviedol, že v našom storočí dôjde v dôsledku premiestnenia magnetických pólov k silným otrasom. Pohyby zemskej kôry majú vo svete prebudiť nové sopky a super vulkány.

Podľa neho má byť dokonca výsledkom, že veľké mestá ako New York a Los Angeles budú vymazané z povrchu Zeme. Japonsko má byť úplne ponorené pod vodu.

Hrozba vesmírneho odpadu rastie, varuje Európska vesmírna agentúra

Casey predpovedal, že záchranu bude treba hľadať v Rusku. Poukázal dokonca na konkrétny región. Novým centrom civilizácie sa má stať Sibír.

Je pozoruhodné, že nedávny výskum súčasných vedcov potvrdil jeho slová. Podľa odborníkov z Dánska, Francúzska, Anglicka a USA sa magnetické póly Zeme skutočne postupne menia. A to vedie ku kataklizmám a anomáliám počasia. Výrazne sa už vo svete zvýšil i počet hurikánov.

Pribúda prípadov zemetrasení, sopečných výbuchov, povodní i cunami. V tradične suchých oblastiach prší a naopak vo vlhkých ničí úrodu sucho.

Zároveň pomaly stúpa hladina svetového oceánu. To povedie k zaplaveniu mnohých suchozemských oblastí. Najmä v Ázii. Presne, ako predpovedal Cayce.

Možno je to však „iba náhoda“. Vedci radi vyzývajú, aby ľudia nebrali všetky predpovede a proroctvá príliš vážne. Odborníci tvrdia, že akúkoľvek predpoveď je možné interpretovať tak, ako sa komu hodí. Preto ich často zneužívajú rôzni šarlatáni. Ani cirkev sa k nim nestavia príliš ústretovo.

Neverte médiám, ktoré šíria paniku. Až 97% ochorení má veľmi ľahký priebeh, tvrdí česká lekárka

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info