HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Vášnivý milovník žien Cristiano Ronaldo: Pozrite sa, aké krásky už mal v spálni!

Twitter (@goalballive)

Tento chlapík nevie byť sám, píše portál Šíp. Cristiano Ronaldo je futbalový génius, niekoľkonásobný držiteľ Zlatej lopty, boháč a tiež veľký sukničkár. Jeho posteľou prešli desiatky dievčat a dám, a zatiaľ čo predtým bol skôr na staršie, dnes si rozmaznáva prenádhernú Georginu Rodríguez. Koho mal pred ňou?

Alessia Tedeschiová (máj 2015)

Irina Shayková (máj 2010 – január 2015)
S ruskou topmodelkou bol Cristiano dokonca zasnúbený a nič nenasvedčovalo rozchodu. Ten prišiel úplne znenazdajky. Obaja už majú náhradu.

Kim Kardashian (apríl 2010)
Kedysi veľká kamarátka Paris Hilton tiež skúsila, aký je Cristiano milenec. Načapáni boli v Madride, za  ktorý vtedy Ronaldo kopal.

Cristiano Ronaldo ukázal celú svoju početnú rodinku: Takto si užíval s deťmi a sexi partnerkou na jachte

Paris Hilton (jún 2009)
Áno, aj takáto americká celebritka sa objavila po jeho boku. Slávna dedička a profesionálna dcérka si s ním užila krátky románik. Alebo skôr on s ňou?

Nereida Gallardová (jún – júl 2008)
Iba mesiac vydržal vzťah portugalskej futbalovej superhviezdy a známej španielskej topmodelky. Než sa stihol prehĺbiť, bohužiaľ skončil.

Luciana Abreuová (september 2007)
Účinkujúca z portugalskej speváckej súťaže bola dočasnou náplasťou na boľavé srdiečko Portugalčana po rozchode s Gemmou Atkinsonovou.

Gemma Atkinsonová (prvý polrok 2007)
Britská modelka bola prvou známou tvárou po boku vtedy 22-ročnej vychádzajúcej futbalovej hviezdy. Ich krátky vzťah bol však ako horská dráha – plný rozchodov a návratov.

Kanye West predložil petíciu za svoju kandidatúru: Šesť stoviek podpisov bolo falošných!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info