TASR - Branislav Račko
SLOVENSKO

MIMORIADNE: Robert Fico má byť hospitalizovaný pre zdravotné problémy

Predseda Smeru-SD a expremiér Robert Fico má podľa informácií TASR opäť zdravotné problémy. Má byť hospitalizovaný v špecializovanom zariadení v Bratislave. TASR to potvrdili dva od seba nezávislé zdroje. Jeho zdravotné problémy majú byť aj dôvodom zrušenia stredajšieho rokovania koaličnej rady.

Smer-SD informáciu nepotvrdil, koaličná rada bola podľa hovorcu Jána Mažgúta zrušená na základe dohody partnerov. Zísť by sa mala na budúci týždeň, avizoval premiér Peter Pellegrini.

Lídri Smeru-SD, SNS a Mosta-Híd mali hovoriť o finančnej pomoci v rámci Dohody o obrannej spolupráci so Spojenými štátmi americkými, či návrhoch na zmeny daní a voľbe kandidátov na ústavných sudcov. Otvorená je aj otázka nového ministra financií po Petrovi Kažimírovi, ktorý odchádza na post guvernéra Národnej banky Slovenska.

Podľa informácii Denníka N nie je zdravotný stav expremiéra vážny. „Pán Fico u nás nebol hospitalizovaný,“ povedala pre Denník N hovorkyňa Národného ústavu srdcovo-cievnych chorôb Soňa Valášiková. Ficovi zrejme prišlo nevoľno a bol na vyšetrení, v nemocnici si ho nenechávajú.

Prezident Kiska vymenoval za nového guvernéra NBS P. Kažimíra

Expremiérovi Ficovi na jar 2016 operovali srdce v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb v Bratislave. O aký zákrok išlo, doteraz oficiálne nepotvrdili.

SÚVISIACE

Načítava sa...

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info