fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Maroš Kramár ako bocian, ktorý nosí deti: Ďalšie tehotenstvo!

Facebook (Lubos Susienka) (Filmový svět) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Po minuloročnej kauze Maroša Kramára, kedy údajne sexuálne obťažoval maskérku, sa zdá, že teraz nosí šťastie všade kam príde. Alebo skôr každej, ku ktorej si ľahne…

Ako píše portál Topky, Maroš Kramár nosí svojím mladším kolegyniam šťastie v podobe tehotenstva – a to bez toho, aby bol otcom! Po tom, ako jeho seriálová partnerka Veronika Arichteva otehotnela, musela ju nahradiť iná herečka – Eva Josefíkova. Jednoducho sa Maroš Kramár v seriáli Slunečná zobudil vedľa inej ženy. A čuduj sa svetu, tá v skutočnosti otehotnela taktiež, takže aj ju bude musieť zastúpiť iná herečka. Zdá sa teda, že herec prináša ženám šťastie ako bocian na deti.

Maroš Kramár: Strach o život a nemocnica

„Som rád, že prinášam to šťastie, aj keď neviem, či na tom mám zásluhu. Ale vážne. Som rád, keď sa to podarí. Keď na svet prichádza nový život, tak je to vždy pekné,” uviedol Kramár pre portál Život v Česku.

Josefíková prezradila, ako sa jej podarilo udržať tehotenstvo v tajnosti: „Bolo fajn, že tehotenstvo bolo pripravené už od Verči Arichtevy a moje brucho rástlo skryté pod tým molitanovým, ktoré mi vypchávali v kostymérni. Priznám sa, že práve toto dlho pomáhalo udržať moje skutočné tehotenstvo v tajnosti,” prezradila podľa vyššie uvedeného portálu.

Jaro Slávik sa obul do ministerky kultúry: Ste mimoriadne hlúpa!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info