fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Meghan praskli nervy! Takto to ďalej nejde

Princ Harry & Meghan / Facebook (Royal family)

Meghan Markle podala žalobu na bulvárne denníky Daily Mail a Mail on Sunday. Informujú britské médiá.

Podľa vojvodkyňe sa ju médiá snažili zverejnením nepravdivých informácií pošpiniť. Manželka princa Harryho žaluje noviny hneď za niekoľko správ, napríklad aj za lživé informácie o renovácii ich sídla Frogmore Cottage.

Podľa súdnych dokumentov manželka britského princa Harryho žaluje noviny za zvesti týkajúce sa jej tehotenského večierku, vzťahu s otcom či zrekonštruovaného sídla vo Frogmore Cottage.

Podľa spomínaných webov manželia investovali do rekonštrukcie ich bývania nemalé peniaze. V správach sa písalo, že si dvojica zaobstarala zvukovú izoláciu proti lietadlám za 650 tisíc dolárov, medenú vaňu za 6,5 ​​tisíce dolárov, súkromné ​​štúdio jogy a tenisový kurt. Právnici však tvrdia, že nič z toho v dome nie je. V dokumentoch je tiež uvedené, že vo Frogmore Cottage nie je nové samostatné krídlo, určené pre Meghaninu matku.

Meghan a Harry sa snažia vyhýbať médiám! Kam povedú ich ďalšie kroky vás prekvapí

Ďalším bodom žaloby je zverejnenie jej súkromného listu, ktorý poslala svojmu otcovi Thomasovi Markleymu. List bol však upravený tak, aby zámerne vykreslil vojvodkyňu v negatívnom zmysle slova. „Vynechané alebo zamenené časti listu dosahujú takmer polovicu skutočného obsahu,“ uvádza sa v súdnom dokumente, ktorý predložili jej advokáti zo spoločnosti Schillings.

Právne dokumenty tiež proukazujú na informácie, že vojvodkyňa zo Sussexu nepozvala na svoj tehotenský večierok v New Yorku svoju matku. „Matka Meghan bola samozrejme pozvaná a tiež sa jej ponúkla, že jej kúpi letenky. Jej matka sa však nemohla zúčastniť z dôvodu pracovných povinností.

Zároveň sa žaloba zaoberá aj cenou za tehotenský večierok. „Tehotenský večierok, ktorý v skutočnosti stál nepatrný zlomok z falošne uvedené sumy 300 000 dolárov (270 000 eur), usporiadala jedna z jej najlepších priateliek z univerzity,” uvádza sa v žalobe.“Pätnásť hostí, ktorí sa zúčastnili večierka, sú dlhodobo blízki priatelia, s ktorými sa poznala viac ako 20 rokov,” stojí ďalej v právnom dokumente.

Otrasená Meghan Markle: Kriminálka pri dverách paláca!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info