Tragická nehoda pri Martine otriasla verejnosťou. Vo štvrtok popoludní došlo v katastri obce Necpaly (okres Martin) k vážnej dopravnej nehode, ktorá si vyžiadala život jednej chodkyne a zranenie druhej.
Podľa polície vodič vozidla Toyota jazdil smerom od Necpál, pričom sa rozhodol obísť dve chodkyne kráčajúce po krajnici v rovnakom smere. Pri tomto manévri prešiel do protismeru, kde sa z doposiaľ nezistených príčin zrazil s vozidlom Nissan.
Náraz mal tragické následky – vozidlo Nissan bolo odhodené späť na pravú stranu cesty, priamo do miesta, kde sa nachádzali chodkyne. Jedna z nich utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a na mieste zomrela, druhá bola so zraneniami prevezená do nemocnice.
Obaja vodiči sa podrobili dychovým skúškam, ktoré mali negatívny výsledok. Polícia momentálne vyšetruje presné okolnosti a príčiny nehody.
Milí čitatelia,
veríme, že pravda má byť pre všetkých – nie zamknutá za platobné brány, prémiové zóny či platený obsah.
Fungujeme bez oligarchov, bez tlaku politických strán a záujmových skupín.
Ak si vážite našu prácu, prosím, podporte nás.
💳 Príspevok môžete poslať na účet: IBAN: SK91 0200 0000 0043 7373 6457 (do poznámky stačí uviesť „dar“)
Ďakujeme, že ste s nami. Vďaka vám môžeme zostať slobodní. ❤