Nereálne? Ale kde! Bývalý mainstream, existujúci iba v mene politickej nenávisti, to určite raz napíše. Malú predohru už dal:"Odliv mladých ľudí do zahraničia už pociťujú aj v speváckom zbore. „Tínedžeri odchádzajú zo Slovenska a nám už chýbajú tenori a basy.“ Hádajte, kto je na vine? "Lebofico!" Inak by si to citované médium ani nevšimlo. Mimochodom, nedostatok tenorov a basov ma doteraz nijako neznepokojil.
Mať dnes tridsať a nie viac ako dvakrát toľko, určite ale odídem aj ja. Mám už totiž po krk toho, ako sa nám najrôznejší Šimečkovci, Kolíkové, Naďovia a Šeligovia či Zajacovia a spol. snažia nanútiť ich nenávisť a ich zvrátenosti také či onaké. Počnúč stretávkami Šimečku najstaršieho a staršieho s Havlom na jeho Hrádečku a končiac stupiditou a rozvratom životných hodnôt a noriem, o ktoré sa najnovšie snaží guru progresívcov - Šimečka najmladší, som v neustálom pokušení zbaliť sa a vypadnúť, lebo sa mi hnusí žiť v priestore, ktorý si drzo a násilne okupovali progresívci a iní samozvaní "demokrati" , ako Nemci časť Sovietskeho zväzu po roku 1941, alebo ako Nemci Česko v časoch Protektorátu. A každého, kto má iný názor - k múru s ním. Alebo predsedu vlády na verejnosti zabiť.
Tenor síce nezvládam, ale bas-barytón som mal za moderátorským mikrofónom takmer štvrťstoročie
Až kým neprišli Havlovci a posthavlovci, ktorí sú ešte horší a odpornejší, ako tí prví z deväťdesiatok. Napriek tomu som mal vždy pocit, akýsi genetický kód po predkoch, že rodnej vlasti treba pomáhať. Nie škodiť, ako znie verejne verbalizované krédo Šimečku či Šimečkovcov všeobecne. Nie, už je neskoro, aby som sa pokúsil o odchod a to o odchod nie kvôli Ficovi, ale kvôli asociálnym netvorom z našej opozície a jej straníckych médií. Ale predsa len som natrvalo odišiel aspoň z rodnej Bratislavy. Hanbím sa za to, čo sa deje v tomto meste, aké názory agresívne presadzujú tí, ktorí si vravia "blaváci" a pritom prišli odniekiaľ z valala, alebo aspoň z Čiech. Akú nenávisť zo seba vygrciavajú každým dňom a okrem toho, akou prázdnotou a ideologickou bezhodnotovosťou inak žijú. Fico je zmysel bytia liberálnych progresívcov, ich červené súkno. A ešte moc, nadvláda. A štátne a eurodotácie.
Ak by sa niekedy u nás robili majstrovstvá Slovenska v kategóriách blbý a blbší, popredné priečky rebríčka by obsadili bez akejkoľvek konkurencie predstavitelia súčasnej opozície a ich adoranti, ideologickí zbožňovatelia. Oni v tom už neľútostne súťažia aj medzi sebou. Bezargumentačné príspevky na sociálnych sieťach v ich produkcii, neopierajúce sa o žiadne fakty - veď členom sekty fakty netreba, skĺzavajú do čoraz väčších hlbín trápnej hlúposti. Kedysi aspoň pobavili, ale dnes náhodného čitateľa iba zaplavia hnusom. A, samozrejme, patričnou megadávkou nenávisti. Až sa človek hanbí sám seba, že tomu ešte vednuje nejakú pozornosť.
Hovorím si - bežte všetci. Utekajte a zistíte, že nikde vám tak dobre, ako tu, na Slovensku nebude. V opačnom prípade by ste totiž boli už dávno preč. Tu nemusíte pracovať, celý deň môžete popíjať sójové latéčka a nadávať na Fica či podporovať trápne pokusy o štátny prevrat. Slovensko o nič nepríde, ak si zbalíte kufre. Len ich potom už aj raz prosím vezmite do ruky a bežte s nimi niekam do preč, najlepšie navždy. Lebo balenie kufrov, to je taká verbálna národná disciplína slovenských Ficofóbov. Možno naopak, naša vlasť získa pokoj a zbaví sa nenávisti. A extrémnej hlúposti.
A čakám na titulok - Kvôli Ficovi už odchádzajú aj psi a mačky! Verím, že pri klesajúcej invencii mainstreamu v disciplíne "Lebofico" sa aj dočkám. Uprednostnil by som však odchody krýs a potkanov. Aj tých ideologických.
Pozn. redakcie HD: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Obsah sa nemusí zhodovať s názormi redakcie.
Milí čitatelia,
v Hlavnom denníku veríme, že prístup k informáciám má byť slobodný a otvorený pre všetkých. Preto náš obsah nezamykáme za platobné brány, aj keď to znamená, že fungujeme bez veľkých príjmov z predplatného či inzercie.
Ak máte možnosť a chuť podporiť našu prácu, budeme vám úprimne vďační. Vaša podpora nám pomáha:
Podporiť nás môžete zaslaním príspevku na účet:
IBAN: SK91 0200 0000 0043 7373 6457
(do poznámky prosíme uviesť „dar“)
Ďakujeme, že ste s nami. Vďaka vám môžeme zostať slobodným hlasom. Vážime si vašu podporu.
Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu: https://t.me/hlavnydennik