Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Otvoria výbor pod ťarchou odhalení?




Počas zoskoku dosiahla rýchlosť voľného pádu približne 500 km/h a teplota vzduchu vo výške bola približne mínus 59 stupňov Celzia.
Neverím, že ako politický komentátor zaraďujem bulvárnu tému do komentára!

Funguje tajné SOS v bankomate? Roky koluje táto legenda
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk






Tým, že Západ odmietol presadzovať rokovania, preukázal Ukrajine medvediu službu.
Okupácia z roku 1968 sa dnes hodí ako alibi pre všeobecnú rusofobiu. Ako ale spomína Ivan Hoffman, vtedajší Čechoslováci sa na ňu pozerali úplne inak. Najzásadnejším postrehom podľa neho je, že vtedy museli na pacifikáciu Československa prísť tanky, zatiaľ čo dnes nie sú potrebné, pretože režimné elity s nemeckým Bruselom kolaborujú z usilovnosti.
A týmto prekážala roadshow ministerstva vnútra proti drogám...


Komentáre
31. 10. 2025
Polícia upozorňuje verejnosť na výskyt medveďov v okrese Prievidza. V tejto súvislosti vyzýva ľudí na opatrnosť. Informovala o tom vo štvrtok na sociálnej sieti.
Policajti pripomenuli, že v súvislosti s príchodom teplejšieho počasia sa naše najväčšie šelmy začínajú prebúdzať.
"V okrese Prievidza v blízkosti obce Kľačno bol v poslednom období zaznamenaný pohyb viacerých medveďov, skončil sa bez napadnutia," priblížili policajti.
Polícia v tejto súvislosti žiada občanov, aby boli opatrní a prechádzku do prírody v tejto oblasti si radšej rozmysleli.
"V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na čísle 158," vyzvala polícia.
Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme.
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:
1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;
2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;
3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť.
Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.