VIDEO: Profesor Šafin o vzostupe, „zlatej ére“ a páde chazarského kaganátu. Chazari a Slovania
20 | 11 | 2023 I Ivan Mihale

Okienko histórie s profesorom Jánom Šafinom o vzostupe, „zlatej ére“ a páde chazarského kaganátu. Profesor Safin vo videu predstavuje geopolitické podmienky vzniku chazarského kaganátu, jeho historické väzby so Židmi a vzťahy so susednými národmi. Boli chazari neľútostnými bojovníkmi, ktorí zotročili Slovanov, alebo boli len obchodníkmi s finančnými záujmami?

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik