Sulík vs. Fico: Sulík zažil najhoršiu mediálnu porážku v živote!
18 | 09 | 2023 I Ivan Mihale

V Nedeľňajšej relácii O 5 minút 12 sa stretli bývalý premiér a líder strany Smer-SSD Robert Fico s bývalým ministrom hospodárstva a šéfom Sasky Richardom Sulíkom. O sporné situácie nebola núdza

Jedna z tém, pri ktorej sa lídri zhodli je potreba ochrany hraníc s Maďarskom a potreba hovoriť o novom bloku v jadrovej elektrárni v Jaslovských Bohuniciach. , ostatné témy si súperi nedarovali.

Konflikt s Matovičom

V súvislosti s minulotýždňovou potýčkou členov OĽANO a Smeru-SD Fico zopakoval, že za svojimi ľuďmi stojí a nikoho neplánuje odvolať z kandidátnej listiny. "Keďže polícia nechcela zasiahnuť, v súlade so zákonom urobili poriadok moji kolegovia," skonštatoval. Sulík pripomenul, že násilie do politiky nepatrí. Zasiahnuť podľa neho mala polícia.

Téma prezidentka

Líder Smeru-SSD sa zároveň odmietol ospravedlniť prezidentke Zuzane Čaputovej, ktorá na neho podala na súd žalobu na ochranu osobnosti pre šírenie klamstiev a vymyslených obvinení. Za vyjadreniami o nej si stojí. "Prezidentka je politická mŕtvola a rozhodla sa vstúpiť do kampane civilnou žalobou," povedal. Sulík si netrúfa posúdiť, či ide zo strany prezidentky o vstup do predvolebného zápasu. "Nezabúdajme, že tu máme vládu, ktorú vymenovala ona, takže, samozrejme, že je automaticky súčasťou nejakej vnútro-slovenskej politiky," podotkol.

Ekonomika

V diskusii sa dotkli aj ekonomických tém a tu nastal zásadný zvrat. Fico podotkol, že úlohou novej vlády bude prijatie množstva opatrení proti inflácii a zvyšovanie životnej úrovne na Slovensku. "Inflácia je vysoká, ale je na ústupe. Vy ponúkate viac regulácie, dotácie a sociálne opatrenia na zmiernenie, my ponúkame hospodársky rast," skonštatoval Sulík. Fico reagoval, že hospodársky rast je cieľom každej politickej strany. A potom prišlo, čo Sulík nečakal.

Sulík ako agent s teplou vodou

Ach, Richard

Redakcia HD pripomína, že netreba zabúdať na to, ako má Richard Sulik vždy riešenie na každú jednu vec. Žiaľ, za necelé 4 roky vládnutia dokázal chodiť iba po Dubaji a vypiť celý bar. K tomu urobil fantastickú reklamu s Geissenovcami, ktorá Daňových poplatníkov stala nemalé peniaze a na koniec ako vždy povalil vládu. Dokonca pred voľbami vyhlasoval ako voľby vyhrá. Dnes bojuje o každý hlas, aby sa do NR SR vôbec dostal. 

Čaputovú asi porazí! Prvá reakcia na vyhlásenie M. Žilinku
Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka považuje podanie prezidentky SR Zuzany Čaputovej na Ústavný súd SR, týkajúce sa výkladu ústavy v súvislosti s jeho činnosťou, za účelové. Povedal to v rámci svojho pondelkového vyhlásenia pre médiá. Ako prvý... Čítať ďalej
18 | 09 | 2023 | Ivan Mihale

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!