Čaputovú asi porazí! Prvá reakcia na vyhlásenie M. Žilinku
18 | 09 | 2023 I Ivan Mihale

Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka považuje podanie prezidentky SR Zuzany Čaputovej na Ústavný súd SR, týkajúce sa výkladu ústavy v súvislosti s jeho činnosťou, za účelové. Povedal to v rámci svojho pondelkového vyhlásenia pre médiá. Ako prvý zareagoval Ľuboš Blaha (Smer-SSD), ktorý uviedol: "TO JE NA BASU, PANI ČAPUTOVÁ, TO JE NA BASU"

Tvrdí, že ešte nikdy nikto nezosmiešnil prezidentku Čaputovú tak, ako dnes generálny prokurátor. A všetci vieme, že práve jeden z podpredsedov Smeru je v tom naozaj majster. Svedčí o tom aj fakt, že Zuzana Čaputová nezvládla tlak a obrátila sa na súd, ktorý jej vtedy uznal za pravdu, a tak sa Blaha musí  zdržiavať zverejňovania a šírenia nepravdivých informácií o Čaputovej, ktorú označoval za vlastizradkyňu či agentku cudzích mocností. Jej argument bol, že ani ako verejne činná osoba nie je povinná znášať sústavné verejné šikanovanie a bezdôvodné verejné obviňovanie zo spáchania trestných činov.

Prišiel GP Maroš Žilinka

"Generálny prokurátor dnes povedal pravdu o Zuzane Čaputovej. Nemá odbornosť, ale zato prebytok pýchy a arogancie Čo je však pre Čaputovú horšie, Maroš Žilinka ju de facto obvinil, že ešte v roku 2021 lobovala v živej kauze za exprezidenta policajného zboru Kovaříka." Šokuje Blaha v úvode a pokračuje: "Kovařík bol obvinený za to, že zastavil policajnú raziu na mafiánov, ktorých Lipšicov úrad využíval na špinavú politickú robotu. Lipšic potom nabehol do Prezidentského paláca, aby dal Čaputovej pokyn, nech u Žilinku lobuje za Kovaříka. Žilinka ju s tým poslal do čerta."

Čaputová našla v USA kúsok Slovenska
Prezidentka Zuzana Čaputová priletela v sobotu neskoro večer do New Yorku, kde sa počas nasledujúceho týždňa zúčastní na 78. Valnom zhromaždení OSN a kde posledný krát vystúpi vo funkcií prezidentky SR. Svoju pracovnú cestu v USA začala stretnutím... Čítať ďalej
18 | 09 | 2023 | Ivan Mihale

Šou pokračuje

"Ale dnes opisoval, ako sa zabával, keď odborne nespôsobilá Čaputová čítala z nejakej "písanky" to, čo jej tam Lipšic napísal. Strašná hanba. Žilinka neposlúchol a tak proti nemu začala vojna. Médiá, mimovládky a tak... A Čaputová sa v tejto vojne správa ako Lipšicov lokaj." Blaha predpokladá, že Lipšic s Kubinom jej píšu podania na Žilinku a ona len vykonáva, čo jej títo páni napíšu a doplnil: "Každá mafia má svojho užitočného idiota, že áno."

Blaha dal za pravdu generálnemu prokurátorovi v tom, že napriek našej úcte k postu prezidenta, nie je možné si vážiť prezidentku Čaputovú, ktorá tento úrad takto neuveriteľne ponižuje a preto poukazuje na nasledovné:

  • Ako môže riešiť ústavný spor s generálnou prokuratúrou na satirickom festivale Kremnické gagy? Tým len potvrdzuje, že mentálne je len druhoradou komediantkou.
  • Ako je možné, že na list generálneho prokurátora, ktorý ju žiadal o stretnutie, ani len neodpovedala. Namiesto toho naňho takto útočí?
  • A preboha, ako je možné, že chce ako politička zasahovať do živých spisov? A pasuje sa do polohy, že ona má určovať, kto má byť alebo nemá byť obvinený.

"Po dnešku už vieme, prečo to všetko robí. Vyplýva to z toho, čo GP Žilinka povedal na dnešnej tlačovke: ona je len predĺženou rukou Lipšica a Kubinu. Preto sa tak bije za Čurillovcov, preto tak útočí na Roberta Fica a opozíciu, preto tak hysterčí okolo Maroša Žilinku. Po tomto by mala Zuzana Čaputová s hanbou odstúpiť so svojej funkcie. Ale že okamžite. Ešte z New Yorku, kam sa išla poradiť, čo urobiť so slovenskými voľbami. Ja viem, že ju chlapci z New Yorku nebudú chcieť pustiť. Ale toto je strašné odhalenie. Ešte raz - progresivistická politička zneužila svoju funkciu na lobovanie za Lipšicovho a Mikulcovho človeka. To je na basu, milá pani. To je na basu." Uzavrel Blaha.

Neschopný Šimečka nudí už aj mainstream! Hľadá sa líder!
Hnutie Progresívne Slovensko má zrejme k dispozícii slušný rozpočet na kampaň; disponuje priazňou mainstreamových médií, keďže v nich rotuje; aj preferencie ho v rámci konzervatívneho Slovenska vynášajú do výšok, jedno mu však chýba – charizmatický... Čítať ďalej
17 | 09 | 2023 | Eka Balaskova

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!