Čo si o nás myslí niekto za Moravou?
18 | 09 | 2023 I Ivan Mihale

Klaus to pomenoval: Čaputovština s pavlovštinou?

SLOVÁCI, ZOSTAŇME SAMI SEBOU, píše Juraj Gedra (Smer-SSD)

Emócie patria k politike, ako patria k životu a ak nám na niečom záleží, sú úplne na mieste, obzvlášť teraz, keď ide o našu budúcnosť. Nám v SMERe nie je ľahostajné, či sa po parlamentných voľbách vyberieme cestou progresívnej vlády bruselských prisluhovačov, alebo zachováme Slovensko Slovenskom. Prestaňme sa snažiť tváriť na niečo, čo nie sme a buďme Slovákmi. Takými, akí sme.

Naša priorita a náš program je postaviť suverénnu, slovenskú, ľavicovú vládu a česká politická osobnosť, pán Klaus, aj keď je pravičiar, nám vyslovil podporu, pretože vidí, že v týchto voľbách pôjde o viac, ako len súboj ľavice a pravice. Pôjde o to, či Slovensko zostane Slovenskom, alebo z neho progresívci spravia bruselskú guberniu.

Sulík vs. Fico: Sulík zažil najhoršiu mediálnu porážku v živote!
V Nedeľňajšej relácii O 5 minút 12 sa stretli bývalý premiér a líder strany Smer-SSD Robert Fico s bývalým ministrom hospodárstva a šéfom Sasky Richardom Sulíkom. O sporné situácie nebola núdza Jedna z tém, pri ktorej sa lídri zhodli je potreba... Čítať ďalej
18 | 09 | 2023 | Ivan Mihale

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!