Očkovaní ani NEPOZERAJTE! Doktor Lipták sa opäť OZVAL
23 | 11 | 2022 I Ivan Mihale

O nežiadúcich účinkoch experimentálnych vakcín sa veľa nepíše. Mainstream mlčí a obézny Hlavný hygienik SR Ján Mikas, ktorý počas "zúriacej pandémie" povolil otvorenie prevádzok obuvy, lebo sám si nevedel vhodnú obuv vybrať, tiež. Prečo? Nikto nevie. Tí, ktorí sa mlčať neboja a snažia sa poukázať aj na temnú stránku vakcinácie sa opäť ozvali. Medzi nimi aj MUDr. Peter Lipták, ktorý prehľadným spôsobom na túto problematiku poukázal. TOTO sa "niektorým" ľuďom nebude páčiť!

Názor MUDr. Petera Liptáka prinášame v plnom znení.

1. Jesenné očkovanie

V tejto sezóne sme zaočkovali už 539 pacientov proti chrípke a 169 pacientov proti zápalu pľúc. Proti chrípke sa očkuje každoročne. Proti pneumokokovému zápalu pľúc sa očkovanie vykonáva raz za 3-5 rokov. Celkovo máme zaočkovaných vakcínou Prevenar od Pfizeru asi 1000 pacientov a to najmä seniorov v našich ôsmich domovoch dôchodcov. V tomto roku sa blíži silná chrípka z Austrálie, kde v júni v roku 2021 mali 64 chorých, ale v júni 2022 tento počet vzrástol na viac ako 140 000 chorých na chrípku. Je to obrovský nárast, preto má očkovanie proti chrípke v túto jeseň na Slovensku väčší význam než v predchádzajúce dva roky, keď chrípku vytlačil kovid.

Vakcíny proti chrípke, proti zápalu pľúc, proti tetanu a žltačke sú klasické rokmi preverené vakcíny. Sú účinné a bezpečné. Všetkým pacientom tieto očkovania, ktoré sú postavené na jednoznačných medicínskych dôkazoch o ich účinnosti a bezpečnosti, odporúčam.

2. Injekcie proti kovidu

Na Slovensku dve dávky dostalo asi 50% populácie. Z toho asi 1 mil. dávok bolo podaných vo forme vektorových vakcín (Astra Zeneca, Sputnik, Johnson a Johnson). Teda dve dávky mRNA injekcií dostalo cca 2,5 mil občanov (45% populácie). Tretia dávka bola podávaná už všetkým iba ako mRNA injekcia (Pfizer, Moderna) aj po dvoch vektorových vakcínach. Tretiu dávku dostalo 30% populácie. Na štvrtú dávku sú nakúpené mRNA injekcie iba od firmy Pfizer v množstve 6 mil. kusov a zatiaľ bola podaná cca 30 000 pacientom.

Frustrovaní Slováci opäť ZÚRIA! Ukrajina nám za pomoc ide ZVÝŠIŤ prepravné CENY ROPY!
Na Slovensku sa zvykne hovoriť: „Za dobrotu, na žobrotu.“ Toto príslovie bude zrejme naplno platiť od 1. januára budúceho roka, keď spoločnosť Ukrtransnafta, prevádzkovateľ ukrajinskej ropovodnej siete, zvýši tarify za prepravu ropy smerom do... Čítať ďalej
23 | 11 | 2022 | Tibor Malý

Ako opakovane informujú poslanci EP Cristian Terhes (Rumunsko), Francesca Donato (Taliansko), Ivan Vilibor Sinčić (Chorvátsko), Silvia Limmer (Nemecko), Virgínie Joron (Francúzsko) a Christine Anderson (Nemecko) v štátoch EÚ, kde boli mRNA injekcie podané viac ako 70% populácii (Španielsko, Portugalsko, Nemecko, Rakúsko, Grécko…), napríklad v mesiaci júli 2022 narástla nadmerná úmrtnosť až o 30%, pričom v priemere v celej EÚ išlo o nárast 16%. V štátoch, kde je toto percento pod 50, Eurostat vykazuje za toto obdobie nárast nadmernej úmrtnosti o menej ako 5%.

Europoslanci sa v parlamente EÚ pýtajú, či táto nadmerná úmrtnosť nesúvisí s plošným podávaním mRNA injekcií.

Ďalej poslanci EP opakovane informujú o fakte, že vrcholový manažment Pfizeru nebol schopný na vypočutí v parlamentnom výbore EÚ dokladovať ani účinnosť, ani bezpečnosť svojho produktu. Dokonca generálny riaditeľ Pfizeru pán Albert Bourla sa vypočutiu parlamentným výborom EP vyhol, pričom jeho zástupca informoval, že základné testy na účinnosť, teda na zabránenie prenosu infekcie z človeka na človeka, sa vôbec neuskutočnili.

Osobitnou informáciou zreteľa hodnou v súvislosti s účinnosťou tohto preparátu je, že dnes väčšinu chorých na kovid, vrátane hospitalizácií a úmrtí predstavujú tí, ktorým sa podali mRNA injekcie. Je to tak aj na Slovensku, ako na to upozornil dvorný matematik prezidentky Zuzany Čaputovej Richard Kollár. Lenže vzhľadom k faktu, že mRNA injekcie boli podané menej ako 45% populácie, by to na Slovensku malo byť presne naopak.Bezpečnosť mRNA injekcií okrem nárastu nadmernej úmrtnosti v súčasnosti dokumentujú milióny závažných nežiadúcich reakcií a desaťtisíce úmrtí súvisiace s ich podávaním, a to najmä v USA a v EÚ. Tu nejde len o veľmi vysoký absolútny výskyt nežiadúcich udalostí, ale najmä o náhly obrovský skok oproti predchádzajúcim rokom, a to pri tom istom spôsobe vykazovania.

Bývalá generálna riaditeľka WHO Margaret Chan už v roku 2013 na konferencii všeobecných lekárov v Prahe varovala, že situácia pri dosahovaní cieľov verejného zdravotníctva je komplikovaná, pretože „záujmy priemyslu stoja čoraz väčšmi proti záujmom ľudí“. Netransparentné nákupy mRNA injekcií proti COVID-19, v súvislosti s ktorými prebieha vyšetrovanie prokuratúrou EÚ, sú toho dôkazom. Je verejne známe, že jedna osoba z EK svojvoľne, bez schválenia odbornou lekárskou komisiou EÚ, bez toho, aby firma Pfizer musela doložiť údaje o účinnosti a bezpečnosti, nakúpila 4,6 mld dávok mRNA injekcií za 71 mld €.

Poslanec Vetrák: Nemienime sa nechať VYDIERAŤ smerohlasáckymi odborármi!
Toto sme tu ešte nikdy nemali. Lekári hromadne podávajú svoje výpovede. Jednoducho nechajú sa vydierať predsedom LOZ Petrom Visolajským a lekárskymi odborármi, myslí si poslanec NR SR Milan Vetrák (OĽANO). Aktuálna situácia Najkritickejšia... Čítať ďalej
23 | 11 | 2022 | Emanuel Orban

Pričom akcionár Pfizeru je akcionárom aj ďalšej firmy, ktorá je zamestnávateľom manžela tejto osoby. (Ursula von der Leyen je vyšetrovaná úradom EPPO) Takisto minister Lengvarský nakúpil 6 miliónov dávok mRNA injekcií od firmy Pfizer za asi 200 000 000 € na štvrtú dávku proti COVID-19, bez schválenia odbornou komisiou pre očkovanie ÚVZ SR (PSPI), hoci je dobre informovaný, aký je záujem o štvrtú dávku (zatiaľ sa minulo asi 30 000 dávok).

Takže si to zhrňme

Injekcie proti ochoreniu COVID-19 podávané v experimente, ktorý prebiehal naostro od konca roku 2020, plošne na miliónoch ľudí na celom svete, nepreukázali účinnosť proti infekcii COVID-19 a už vôbec nie bezpečnosť. Nesplnilo sa preto ani jedno z dvoch základných kritérií (účinnosť a bezpečnosť), aby sme mohli injekciu mRNA nazývať menom vakcína a proces jej aplikácie očkovaním.

Sedem bolestí Panny Márie: SLOVENSKO BIJE NA POPLACH! (FOTOGALÉRIA)
Sedembolestná Panna Mária je patrónkou Slovenska. Je to veľká výsada a česť, ale aj veľká zodpovednosť. Slovensko uctieva Pannu Máriu v podobe, v akej sa nachádzala pod Krížom, hľadiac na utrpenie svojho Syna. To na jednej strane využívame na to,... Čítať ďalej
23 | 11 | 2022 | Ivan Mihale

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik