Právnik Weis šokuje: Hromadné testovanie bolo zločinom proti ľudskosti
31 | 10 | 2021 I Jozef Uhlarik

Právnik Peter Weis bol jedným z tých autorít, ktorí adresovali podnet na Medzinárodný trestný súd v Haagu za vykonanie nepovolených medicínskych experimentov na ľuďoch. V prvom prípade išlo o celoplošné testovanie, po ktorom u nás zomreli tisíce ľudí.

Skupina advokátov, vedcov, lekárov, zástupcov iných profesií a občianskych aktivistov podala 12. apríla tohto roku podnet na Medzinárodný trestný súd v Haagu. Skupina videla v celoplošných testovaniach závažné porušenie medzinárodných záväzkov Slovenskej republiky vyplývajúcich z ustanovení Rímskeho štatútu a iných medzinárodných záväzkov. Facebookový profil Svetlo do tmy v zostrihu videa zverejnilo slová doktora Weisa, ktorý vysvetľuje čo malo celoplošné testovanie znamenať.

Prítomnosť testovaného patogénu v našej populácii sa štatisticky nezistila vôbec

„Z medicínskeho pohľadu išlo o násilný, nezákonný a zbytočný experiment na obyvateľoch, bez získania ich informovaného súhlasu,“ hovorí na úvod právnik Peter Weis a dodáva: „Vzhľadom na to, čo sme sa dozvedeli neskôr z dvoch vedeckých portálov, v ktorých boli publikované úmyselne prekrútene interpretované výsledky tohto experimentu, môžem pokojne tvrdiť, že išlo o plánovanú operáciu financovanú zo zdrojov zo zahraničia.“ Predprípravu jej podľa Weisa robili média takzvaného hlavného prúdu šírením strachu z neznámeho patogénu, úmyselnou dezinterpretáciou štatistických údajov, zámenou infekčnosti s pozitivitou a šírením nezmyslu asymptomatického prenosu ochorenia.

TOTO by ste od právnika Weisa asi nečakali. Jeho slová sú ale absolútne výstižné
Slovensko sa radí medzi krajiny kde nová totalita núti ľudí nielen do testovania, ale aj do nosenia rúšok a do očkovania experimentálnymi vakcínami. Proti sa síce stavia stále viac ľudí, no zatiaľ im to nie je nič platné. Nová totalita totiž... Čítať ďalej
04 | 10 | 2021 | Jozef Uhlarik

„Tak vytvorili umelú potrebu pretestovania celej populácie bez ohľadu na to, či osoby vôbec javia nejaké príznaky ochorenia,“ hovorí ďalej Weis. „Výsledkom tohto druhého SNP bol nárast chorobnosti populácie spôsobený dlhým čakaním na otvorených priestranstvách v radoch a sychravom počasí,“ vysvetľuje Peter Weis. Pokiaľ ide o čísla, vykázalo podľa právnika celoplošné testovanie počet pozitívnych na úrovni oficiálnej chybovosti oficiálnych testov, podľa hodnôt zverejnených na stránkach WHO pre daný produkt. „Inak povedané, prítomnosť testovaného patogénu v populácii sa štatisticky nezistila vôbec. Napriek tomu sa testovanie niekoľkokrát zopakovalo a v určitej podobe trvá dodnes,“ konštatuje uznávaný právnik.

Weis: Ak nenaberieme odvahu, máme ráznym krokom namierené do komunistickej totality
Advokát Peter Weis sa vo svojom najnovšom blogu venuje správe z Číny, ktorá vyhlasuje vojnu kryptomenám. "Podľa ekonomického vizionára Kiyosakiho sa chystá spustenie vlastnej čínskej štátnej kryptomeny a nasledovať bude možno vlastná aj v SŠA,"... Čítať ďalej
26 | 09 | 2021 | Gabriela Fedičová

Testovanie napĺňa skutkovú podstatu zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov

Testovaním sa podľa Weisa dosiahol potrebný kontext pre zavedenia ďalších opatrení, ich sprísňovania a potrebu vakcinácie ako jediného riešenia tejto pandémie. „A autori štúdií si na niekoľko rokov zabezpečili príjem z ďalších grantov,“ hovorí Weis, ktorý hromadné testovanie považuje za porušenie Norimberského etického kódexu v jeho všetkých bodoch. „Netestovanie sa bolo sankcionované, pričom žiadnemu testovanému nebola poskytnutá možnosť vyjadriť svoj informovaný súhlas obsahovo aj formálne tak, aby spĺňal podmienky dohovorov o biomedicíne,“ vysvetlil právnik Peter Weis, podľa ktorého samotné testovanie napĺňa podľa rímskeho štatútu skutkovú podstatu zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov.

„Mimochodom šlo o najmasovejšie porušenie predpisov na úseku ochrany a spracovania osobných údajov v histórii Slovenskej republiky. Zaujímavé je aj mlčanie kompetentných orgánov. Že sa o tom vôbec nehovorí, a že k tomu naozaj došlo, svedčí aj následná rýchla novelizácia legislatívy v tejto oblasti,“ dodáva na záver právnik Peter Weis.

Weis: Zdravotná sestra v Taliansku, ktorú postavili mimo služby, vyhrala súd. Nedala sa očkovať
Právnik Peter Weis prináša informáciu o významnom rozsudku, ktorý padol v Taliansku. Zdravotná sestra, ktorú suspendovali preto, že sa odmietla dať očkovať, vyhrala súd. Zamestnávateľ jej musí vyplatiť ušlú mzdu aj s príplatkami a úrokmi.... Čítať ďalej
29 | 09 | 2021 | Petra Demková