HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Ohrdnutá Remišová a nechápajúci primátor Košíc Poláček

Veronika Remišová k rokovaniu vlády. Reprofoto FB (@Veronika Remišová)

O spore vicepremiérky Remišovej a primátora mesta Košice sme na našich stránkach už písali. Zdá sa však, že „príbeh“ má pokračovanie. Píše o tom portál eReport.

Malicherná Remišová?

Primátor Košíc Poláček len krúti hlavou nad V. Remišovou, že odstránenie bilbordu vzala osobne: „Je mi úplne jedno akej spoločnosti plochy patria. A už absolútne neriešim čo, alebo kto, na billboarde je. Je len obrovskou náhodou, že na ňom boli práve politici spomínanej strany. Keby som bol na ňom trebárs ja, alebo pokojne aj Sagan či pápež, postupovali by sme rovnako.” skonštatoval Poláček a dodal: „Nerozumiem tomu, jej útok je detinský!“

Bilbord Za ľudí v Košiciach: Vodu kázať, víno piť?

Nespravodlivosť voči strane Za ľudí

Kancelária strany Za ľudí sa pre portál topky nechala počuť, že: „Bola to práve strana Za ľudí, ktorá v parlamente nedávno presadila zmenu zákona, ktorá samosprávam umožňuje efektívnejšie odstraňovať nelegálne reklamné plochy. Ani vo sne nám však nepadlo, že primátor mesta Košice bude zákon využívať nie na odstraňovanie nelegálnych, ale naopak, na to málo reklamných plôch, ktoré sú legálne.” Primátor Košíc tak namiesto desiatok nelegálnych bilbordov nechal odstrániť akurát ten náš, legálny.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info