HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Hlavne držať ústa – ak povieš iný názor, tak si dobytok a zoberieme ti ľudské práva

Ľuboš Blaha sa na vyjadreniach amerických liberálov a slniečkarov veľmi dobre zabáva.. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

Kam sa rúti tento svet? Otázka za milión pri pohľade na to, ako ho vnímajú niektorí „liberálni“ ľudia. To, čo niektorí vymýšľajú už hraničí so zdravým rozumom. Ľuboš Blaha na to poukazuje úplne bez škrupúľ.

Názory podpredsedu Smeru-SD Ľuboša Blahu sú všeobecne známe. Rovnako aj to, že rád využije každú príležitosť zaútočiť na liberálov, ktorých myšlienky sú mu absolútne proti srsti. A nečudo, pretože niektoré ich názory, o ktorých píše aj vo svojom statuse, sú nielenže hodné na zamyslenie, ale aj pre psychiatra.

Nebyť očkovania, neboli by nové mutácie, a nebola by Delta

Blaha hneď v úvode pokladá dve kvízové otázky: „Viete, koľko sme mali nakazených presne pred rokom o tomto čase? 980. Viete, koľko je to dnes o tom istom čase? Takmer 1700. „Medzitým zaočkovali takmer polovicu populácie a toto je výsledok. Gratulujem,“ konštatuje sarkasticky podpredseda Smeru-SD. „Ja len, že doktor Ján Lakota z Virologického ústavu SAV dlhodobo tvrdí nasledovné:

„Očkovaním doslova „ženieme“ vírus do toho, aby mutoval.“ Očkovanie proti vírusom nepomáha, iba vytvára nové nebezpečnejšie mutácie,“ konštatuje „múdro“ Blaha, podľa ktorého niečo podobné roky tvrdí aj nositeľ Nobelovej ceny za epidemiológiu Luc Montagnier. „Ale čo tam po vedeckých kapacitách – dezoláti sú to, extrémisti, antivaxeri, fuj, zavrieť do koncentrákov,“ pokračuje v sarkazme Blaha a dodáva: „Počúvajte, čo povie Pfizer a jeho sabakovia na Slovensku. Americká korporácia vie predsa všetko najlepšie a zhodou okolností má z vakcín zisky vo výške desiatok miliárd – ale to neriešte. Ide im o naše zdravie, o nič iné.“

Taký intelektuálny planktón, aký sa zišiel vo vláde u nás, neexistuje nikde na svete, tvrdí Blaha

„Ale vážne: čo ak majú Montagnier či Lakota pravdu. Nebyť očkovania, neboli by nové mutácie. Nebola by Delta. A nebolo by nové zamorenie. Za všetko môžu oni. Vlády, farmafirmy. Boli varovaní, no biznis je biznis,“ myslí si smerák, podľa ktorého nebyť nich, nedostali by sme sa do smrteľnej špirály, že sa budeme musieť chodiť zaočkovať každého polroka, aby sme bojovali stále s novou a novou mutáciou.

„Naďobaní budete ako Svätý Šebastián, ale nepomôže. Účinok vakcín bude slabší a slabší,“ nepoľavuje „humorista“ Blaha. „Ja viem, Pfizer na tom brutálne zarobí. Každou novou „potvrdzovacou“ vakcínkou budú tiecť nové miliardy. A ľudia budú ďalej zbytočne umierať. Ale čo by sme neurobili pre amerických akcionárov. Hlavne držať ústa – ak povieš iný názor, tak si dobytok a zoberieme ti ľudské práva,“ píše už vážne podpredseda Smeru-SD.

Blaha vracia úder: Sú to hyeny, berú ľuďom chleba. Už niet kam ustúpiť… Do ulíc!

Nebude sa hovoriť žena, ale „telo s vagínou“ či „rodiaci ľudia“

Blaha si myslí, že koalícia sa bojí protestov ako malé deti. „A dúfam, že im ukážeme, že majú prečo,“ napína svaly Blaha. „Na Aktualitách už strašia, že podľa ich semaforu nesmú byť koncerty, tak vraj treba zakázať aj protest. Lebo Horkýže Slíže a ústavné právo na zhromažďovanie je pre nich tá istá kategória – takéto absurdity vymýšľa liberálna kaviareň, lebo sa jej od strachu roztriasli kolienka. Keď počúvam, že opozičné strany nemajú čo zvolávať protesty, že to smú len liberálne mimovládky, tak krútim hlavou, ako môžu takí nevzdelanci pracovať v médiách: vráťte sa do školy, decká. Vážne,“ odporúča smerák, ktorý vzápätí prelaďuje na inú nôtu.

Blaha: Choďte od toho! Kým je čas! Kým vás odtiaľ ľudia nevyženú čapicami! (VIDEO)

„Viete, čo najnovšie riešia liberáli v Amerike? Čítal som ráno v The Economist. Vraj sa už boja používať slovo „žena“, lebo toto slovo poburuje transsexuálov – aj oni predsa majú niektoré ženské pohlavné orgány a nie sú ženy. Je to nefér, kričia progresívni liberáli!“ konštatuje Blaha.

„A podržte sa. Nebude sa hovoriť žena, ale „telo s vagínou“. Jedna americká slniečkarska senátorka vymyslela ešte lepšie – ženy sú „menštruujúci ľudia“. Je tu aj iný nápad: vraj „rodiaci ľudia“. Toto píšu v Economiste,“ upozorňuje na americké „chuťovky“ podpredseda Smeru-SD, ktorého však humor neopúšťa ani ďalej: „Ja len, že toto môže prísť aj na Slovensko. Na rande nepôjdete so ženou, ale s „menštruujúcim človekom“. Aby sa transsexuáli neurazili.“

Jedni zotročia vaše telá, druhí vaše mysle. Zastavme to, bratia!

Toto sa sem podľa Blahu valí. „Lenže najskôr nás musia zlomiť. A to sa im nikdy nepodarí,“ odkazuje smerák, podľa ktorého nám chcú zobrať slobodu a prelomiť každý odpor. „Liberálne kaviarne zakazujú iný názor na očkovanie a čoskoro zakážu aj iný názor na ženy, na ekonomiku, na všetko. Oberú nás o dôstojnosť, aj o zdravý rozum. Všetci budeme skákať, ako budú pískať v neoliberálnom tandeme kapitál a kaviarne. Jedni zotročia vaše telá, druhí vaše mysle. Zastavme to, bratia. V Rimavskej Sobote už túto nedeľu – a nezabudnite si zobrať čapice, ktorými ich vyženieme. Je najvyšší čas,“ píše na samý záver humorne ladeného, no rozhodne zaujímavého statusu Ľuboš Blaha.

Blaha: Matovič vyhlásil Slovákom vojnu, my povedieme národ do boja!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info