HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER NÁZORY

BBC o náhlych srdcových ochoreniach u tínedžerov: Je to úplne prirodzené (Daniel Matissek)

Ilustračný obr. / Screenshot YouTube

Komentár Daniela Matisseka (Report24)

Falošný pocit bezpečia a snaha o rozptýlenie nedôvery.

V Spojenom kráľovstve sa verejnoprávne médiá podieľajú na rovnakom perfídnom zámere ako v Rakúsku a Nemecku. Chcú ukolísať obyvateľstvo do falošného pocitu bezpečia s cieľom rozptýliť nedôveru voči pochybnej farmaceutickej kampani.

Je to údajne normálne a prirodzené

Takýto ortieľ, ako píše v komentári Daniel Matissek, zaznel na adresu britských, nemeckých či rakúskych verejnoprávnych médií na nezávislom sieťovom portáli „The Expose“. BBC totiž vo svojom víkendovom príspevku v „News Report“ poslucháčov nakŕmila „rozprávkou“ o tom,  že je úplne normálne a prirodzené, keď v roku 2021 budú tínedžeri „padať ako hrušky“ v dôsledku „nediagnostikovaných srdcových ochorení“.

Alarmujúca štúdia: Zarážajúco vysoká úmrtnosť na COVID medzi neúplne zaočkovanými ( Thorsten Wiethölter)

Ako vysvetľuje Matissek, v spomínanom príspevku pod titulkom „Beh môže u niekoho ako som ja viesť k náhlemu úmrtiu“ sa totiž navádzal dojem, že náhla smrť, srdcová arytmia či nešpecifické srdcové príhody tak akosi patria a sú súčasťou bežných životných rizík u detí a mládeže, ktorí športujú a majú radi aktívny pohyb.

Očkovacia propaganda naberá čoraz absurdnejšiu podobu (Birgit Pühringerová)

Nie je vraj dôvod na paniku

Podľa tínedžerky, ktorej slová zazneli v príspevku BBC, každý týždeň zomrie v Spojenom kráľovstve dvanásť mladých ľudí na nediagnostikované ochorenie srdca. To sa vraj rozhodla zmeniť charitatívna organizácia, ktorá chce vyšetriť každého mladého človeka v celej krajine na potenciálne ochorenie srdca.

Posolstvo, aké týmto BBC vyslala ľuďom, je podľa Matisseka jasné: Nič s ničím nesúvisí. Náhody vždy boli a budú. Nie je dôvod na paniku!

Zo sľubov „očkovacieho guru“ Ugura Sahina z Biontechu nič nezostalo (Willi Huber)

Popretie akejkoľvek možnej súvislosti s očkovaním

Skutočným cieľom príspevku BBC bolo poprieť akúkoľvek súvislosť medzi rastúcim počtom kolabujúcich tínedžermi a nedávno spustenou kampaňou na očkovanie detí nad 12 rokov proti COVIDu-19, konštatuje ďalej v komentári Matissek. Deje sa tak pod mottom: Všetko je to úplne normálne.

Niet pochýb o tom, že u dospievajúcich a mladých ľudí, najmä u mužov, je oveľa vyššia pravdepodobnosť vzniku myokarditídy, perikarditídy a podobných (pre vek úplne netypických) komplikácií, ktoré sú zjavným dôsledkom vakcín mRNA Moderna a Biontec/Pfizer. Agentúra Spojeného kráľovstva pre lieky medzičasom už vydala k obom vakcínam varovanie.

Falošné kúzlo očkovania: Ochrana po očkovaní môže klesnúť už po 7 až 8 týždňoch!

Bagatelizovanie rizík

BBC sa snažila potrieť akúkoľvek súvislosť myokarditídy alebo ochorenia osrdcovníka s pravdepodobnými zdravotnými rizikami cieľovej skupiny očkovania dospievajúcich. A tak sa tieto riziká v súvislosti s experimentálnym očkovaním proti koronavírusu bagatelizujú, dodáva na záver komentára Daniel Matissek.

Nemecký Inštitút R. Kocha (RKI) zavádza a šíri nepravdivé údaje o efektívnosti očkovania

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info