Murín: Múzeum SNP pod Naďom? Riadená likvidácia našej histórie s cieľom obrať nás o minulosť
09 | 10 | 2021 I Petra Demková

„Lokajovi Naďovi, ktorý považuje občanov tejto krajiny za opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov sa stane to, čo podobným lokajom cudzích záujmov pred ním. Aj na neho platí americká vďaka v hesle ‘po použití zahodiť’,“ upozorňuje rusofóbneho vojnového štváča Gusto Murín.Naď chce prepisovať dejiny s USA za chrbtom

Známy spisovateľ nazval svoj najnovší blog „Podarí sa ministrovi arogancie Naďovi prepísať naše dejiny?

„Selfie-vláda plagiátorov prežíva už len z priazne svojich zahraničných sponzorov. Veď plní vzorne funkciu nesvojprávneho vazala. Tomu sa Robert Fico a jeho vlády úspešne vzpierali a preto musel byť pošpinený zo zahraničia riadenou žltou tlačou, v parlamente denuciovaný Psychopatovičom. Keď ani to nepomohlo, prišla smrť novinára Kuciaka a jeho snúbenice. To komentoval Psychopatovič, že prelomilo za pár dní to o čo sa usilovali desať rokov,“ začína hneď zostra Murín.
Ide o riadenú likvidáciu našej histórie

Podľa spisovateľa, vzorným americkým lokajom je minister „arogancie“ J. Naď. Píše: „Momentálnym vrcholom tejto deštrukcie národného historického povedomia bolo fakticky násilné prevzatie Múzea SNP práve do rúk tohto arogantného likvidátora slovenskej slobody. Totálne neschopná ministerka kultúry blekotala, že sa vraj ministerstvo obrany lepšie postará o historickú vojenskú techniku. Len čo sa minister arogancie zmocnil pánom Mičevom špičkovo vedeného Múzea SNP, odhodil masku záchrancu našej histórie a opäť sa zaskvel vo svojej obľúbenej póze verného lokaja Globalizačnej kliky spoza oceánu.

Historický moment pre Európu: Poľsko vzdoruje Bruselu, zachováva si svoju legislatívnu nadradenosť
Štáty Európskej únie sú znepokojené z verdiktu poľského ústavného súdu, informujú spravy.rtvs.sk. Jeho verdikt spochybnil nadradenosť európskej legislatívy nad poľskými zákonmi. Čítať ďalej
08 | 10 | 2021 | Ján Papuga


Od radosti sa aj preriekol, keď vyhlásil, že teraz konečne on zabráni „ruskej propagande“ údajne šírenej cez túto až doteraz váženú národnú inštitúciu,“ zhrnul udalosti posledných dní Murín. Podľa neho ide o riadenú likvidáciu našej histórie s cieľom obrať nás o minulosť.
Snaha prepisovať dejiny zvykne „vypáliť“ inak

Podľa známeho spisovateľa, tak ako mnohí prepisovači dejín pred týmto ministrom, ani on si neuvedomuje, že zatajovanie a prekrúcanie dejín má opačný efekt v novom prebudení túžby po pravde. Podľa Murína naďovskí „pravdoláskari“ v službách washingtonskej kliky okázalo zatajujú mnohé skutočnosti o histórii, ktoré sa im nehodia do rétoriky. „Opakujú tak vedome, či nevdojak metódy boľševickej schizofrénie, kedy sa oficiálne tvrdilo jedno a skutočnosť bola druhá. Ani starí boľševici neuspeli so zatajovaním a prekrúcaním dejín,“ upozorňuje spisovateľ.
Séria provokácií voči Rusku

Podľa Murína, minister arogancie dobre neskončí. „Naď sa len pridal k nekonečnej sérii provokácií voči Rusku, ktoré fabrikujú všetci americkí lokaji... Naďov život v lži je tristný. Nehanbí sa ísť na uctenie pamiatky padlých na Dukle nedávno pri 69. výročí, aby vyhlásil, že si máme uctievať pamiatku „našich starých rodičov a prarodičov“, ktorí tam po odzbrojení dvoch východoslovenských divízií ani neboli!!! Ani slovo o sovietskych vojakoch (s obeťami viac ako 21 000 padlých a až 88 000 ranených sovietskych vojakov a v porovnaní s tým len 1 800 príslušníkov 1. Čs. armádneho zboru). Tí išli v následne veľmi nevýhodnej situácii na pomoc SNP, a hynuli za našu slobodu po tisícoch. Pritom bez výzvy na oslobodenie Slovenska sovietske velenie plánovalo Slovensko obísť, ktoré by bez boja a teda aj obetí museli nacisti aj tak opustiť. Naďovo prekrúcanie našej histórie a jeho zámerná rusofóbia zrejme nemá hraníc,“ píše nahnevane známy spisovateľ.

„Lokajovi Naďovi, ktorý považuje občanov tejto krajiny za „opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov“, sa stane to, čo podobným lokajom cudzích záujmov pred ním. Aj na neho platí americká vďaka v hesle „po použití, zahodiť“. A až ho jeho lokajstvo vyšmarí na smetisko dejín, čo bude robiť? Ujde ako Pfizer-profesor Krčméry do zahraničia? Postaví sa pred súd? Tak ako, Jarko?“ uzatvára svoj blog Gusto Murín.

Zdajú sa vám nariadenia nezmyselné? To ste ešte nečítali TENTO príbeh Gusta Murína
Gustáv Gusto Murín popisuje, s akými šialenými a nezmyselnými nariadeniami sa v Európe dneška stretávame. Dôvodom je samozrejme Covid. Spisovateľ prináša príbeh známeho, ktorý sa vydal autobusom do Belehradu a vracal sa späť. Čo sa dialo, znie až... Čítať ďalej
05 | 10 | 2021 | Petra Demková