HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

A je to vonku! Pauhofová sa potajomky vydala za podstatne mladšieho hudobníka

Táňa Pauhofová
Táňa Pauhofová / foto: FB/TP

Talentovaná herečka, ktorá má už len dva rôčky do štyridsiatky, Táňa Pauhofová sa potajomky vydala! Svoje áno oficiálne povedala o desať rokov mladšiemu hudobníkovi Jonatánovi Pastirčákovi. Zásnuby i svadbu sa im podarilo týždne tajiť, píše týždenník Šarm.

Konečne našla toho pravého

Herečka a zvukový inžinier a skladateľ sa stretli približne pred tromi rokmi v Slovenskom národnom divadle. Pauhofová je jeho dlhoročnou členkou a Pastirčák vytvoril hudbu k vtedajšiemu predstaveniu Antigona. Hrdličky mali približne pred rokom zásnuby a pred pár týždňami sa tajne zobrali. Oboje sa im podarilo dokonale utajiť.

Po osemročnom nevydarenom partnerstve s kolegom Tomášom Maštalírom si Táňa prešla viacerými vážnymi vzťahmi. Pravú lásku sa jej zjavne podarilo nájsť až po Jonatánovom boku.

Za božskú postavu sa platí: Aj Verešová musí riadne makať vo fitku

Sobášil svokor

Ako Šarmu herečkin svokor, ktorý je kazateľom, ešte prezradil, Táňu a Jonatána pred niekoľkými týždňami osobne zosobášil. Mladomanželia si v tomto koronovom čase dopriali aj oslavu „v úzkom kruhu“ svojich blízkych a priateľov.

„Takú krásnu udalosť nemožno neosláviť,“ podotkol Daniel Pastirčák. Kazateľ však nezabudol zdôrazniť, že všetky protipandemické opatrenia boli dodržané. „Teším sa z ich i nášho vzájomného vzťahu. Je to šťastný príbeh,“ dodal na záver.

Nič pravdivejšie a vtipnejšie sme už dlho nečítali, reagovali fanúšikovia Dominiky Kavaschovej

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info