HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

„Slepo dôverovala medicíne a politikom.“ Smutné svedectvo matky o smrti svojej dcéry v dôsledku očkovania

FOTO: TASR/AP/

V porovnaní s desiatkami miliónov zaočkovaných ľudí v Nemecku by sa závažné vedľajšie účinky mali vyskytnúť len u niekoľkých z nich. Takto to vysvetľujú stále dokola politici, médiá a vedci. A predsa, ako píše Steffen Munter pre The Epoch Times, ľudia po očkovaní vážne ochorejú. Niektorí dokonca zomrú, sú náhle vytrhnutí zo života, zo svojich rodín. Matka hovorí o smrti svojej dcéry a ako ju prenasledujú tieto myšlienky každý deň.

„Keď zdravá mladá žena zomrie zo dňa na deň, zanechá to stopu“

Každý deň sa v médiách objavujú správy o korone, o miere výskytu, o najnovších údajoch v očkovaní a o tom, aké dôležité je dať sa zaočkovať. Petra Ottmannová si každý deň pripomína smrť svojej dcéry Dany. Nezomrela však ani na COVID-19, ani s ním: „Moja dcéra prišla o život kvôli očkovaniu vakcínou od spoločnosti AstraZeneca,“ – smutne  vysvetľuje Petra Ottmannová v rozhovore pre Die Welt. Nie je odporkyňou očkovania, ani popieračkou korony, ale odvtedy sa na diskusiu o pandémii koronavírusu  pozerá inými očami. „Keď zdravá mladá žena zomrie zo dňa na deň, zanechá to stopu.“

Dr. Roger Hodkinson o covidovej propagande: „Je to pandémia strachu“ (Report24)

Potvrdila sa príčinná súvislosť s očkovaním

Dcéra pani Ottmanovej zomrela 9. marca 2021 na krvácanie do mozgu v dôsledku vakcíny proti koronavírusu. Mala len 32 rokov. Inštitút súdneho lekárstva Univerzitnej nemocnice v Münsteri potvrdil príčinnú súvislosť s očkovaním vakcínou spoločnosti AstraZeneca.

„Ak sa nedáš zaočkovať, zomrieš!“ Zo siete kliník v USA unikli plány na šírenie propagandy strachu (VIDEO)

Dôverovala medicíne a politikom

Jej dcéra pracovala ako  psychologička na rehabilitačnej klinike. Podľa slov jej matky sa rozhodla nechať zaočkovať na základe vládnej reklamnej kampane zameranej na masovú vakcináciu. Tým, že sa zaočkuje, chcela chrániť svojich pacientov, ale aj svoju mamu a starú mamu. Nechcela ich ohroziť a chcela ich navštevovať s čistým svedomím. Podľa jej mamy dôverovala medicíne a politikom.

„Ale tak to už chodí. Vakcíny sa nakoniec testujú na všetkých, ktorí sú ochotní dať sa očkovať ako pokusní králici, vrátane mojej dcéry,“ – smutne poznamenala Petra Ottmannová.

Štúdie: Neočkované deti sú zrejme oveľa zdravšie ako očkované

Tí „dobrí“ a tí druhí

Podľa Petry Ottmannovej vláda „zámerne rozdeľuje spoločnosť na dve skupiny: na očkovaných ako tých dobrých, zodpovedných, a neočkovaných ako nesolidárnych odporcov vakcinácie“. Zvyšuje sa tlak na neočkovaných a ďalej sa polarizuje spoločnosť.

Ľudia opäť cestujú, povolené sú veľké podujatia. Keď však počet infekcií stúpa, ľudia poukazujú na neočkovaných, dodáva Ottmannová. V súčasnosti nikto presne nevie, vlastne „koľko očkovaných ľudí šíri koronavírus“.

Trikmi s číslami rakúska zdravotnícka agentúra AGES vyprodukovala „pandémiu neočkovaných“ (Willi Huber)

Chýba otvorené a objektívne spravodajstvo a rešpektovanie názorov iných ľudí. Tí, ktorí sa nechajú zaočkovať, nesú riziko poškodenia zdravia vakcínou, rovnako ako neočkovaní nesú riziko infekcie. Iní za nás rozhodujú, aké riziko máme podstúpiť. „Musím sa dať zaočkovať, pretože je to dobré pre mňa, aj pre spoločnosť – ak je to potrebné, tak aj násilím,“ – rozhorčuje sa mama obete.

Fatálne následky očkovania: Poškodenie imunitného systému miliárd ľudí?

Úmrtia sú zriedkavé, ale reálne

Dana Ottmannová nebola jediným úmrtím po očkovaní vakcínou proti koronavírusu. Spolkový inštitút pre vakcíny a biomedicínske liečivá v hesenskom Langene, známy aj ako Inštitút Paula Ehrlicha (PEI), ktorý je okrem iného zodpovedný za monitorovanie vakcín, zaznamenal od začiatku hromadného očkovania 27. decembra 2020 do 31. júla 2021 celkovo 131 671 prípadov možných vedľajších účinkov očkovania. Z toho 14 027 prípadov bolo závažných.

V časovej súvislosti s očkovaním proti korone zomrelo 1 254 ľudí. V 48 z týchto prípadov PEI predpokladá priamu súvislosť medzi očkovaním a úmrtím. V období, na ktoré sa vzťahuje správa o bezpečnosti PEI, bolo v Nemecku plne zaočkovaných približne 43,5 milióna ľudí.

WHO mení kurz: „Cieľ – imunizácia obyvateľstva – ťažko dosiahnuteľný“

O možných dlhodobých následkoch očkovania možno zatiaľ len špekulovať

Japonská agentúra pre lieky pred niekoľkými mesiacmi oznámila, že sa zistilo, že nanočastice použité vo vakcínach mRNA od spoločnosti Pfizer/BioNTech na prenos vírusových sekvencií sa nachádzajú takmer vo všetkých orgánoch – vrátane kostnej drene, štítnej žľazy a reprodukčných orgánov. Výsledky pochádzajú z pokusov na zvieratách.

Opakovaná lož o úplnej imunizácii (Willi Huber)

Otvorená diskriminácia

Vývoj v Nemecku však stále viac smeruje k vylučovaniu a diskriminácii iných. Nie kvôli farbe pleti alebo národnosti, ale kvôli ich statusu v očkovacom preukaze. V Berlíne napríklad súd rozhodol, že na diskotéky a do klubov budú môcť vstupovať len očkovaní a vyliečení ľudia. Na oplátku sa tam môžu zabávať bez rúšok, odstupu alebo testov. … A teda „prípadne si vymieňať a šíriť infekcie“.

Ale ako rýchlo môže presne takýto prípad nastať?  Pred niekoľkými dňami sa takýto prípad stal v Münsteri. Párty 2G – vstup len pre zaočkované a vyliečené osoby – sa zmenila na podujatie „superrozširovania“ s 83 nakazenými osobami.

Hromadné prepúšťanie kvôli povinnému očkovaniu: Domovy dôchodcov v Británii na pokraji katastrofy

S kým všetkým sa títo ľudia podľa správy stretli pred tým, ako sa u nich objavili mierne príznaky, alebo prostredníctvom COVID aplikácie dostali upozornenie o možnosti infekcie? Ak však neočkovaná osoba musí byť v karanténe z dôvodu kontaktu s infikovanou osobou, môže jej dokonca hroziť strata mzdy, dodáva na záver Steffen Munter.

Obvinenia, panika, vyhrážky, vydieranie. Takto nútia politici a zamestnávatelia ľudí k očkovaniu (Vanessa Rennerová)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info