HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Kotleba tvrdí, že dôchodkyňu, ktorá sa mu sťažovala, že ju lekárka núti sa dať očkovať, našli mŕtvu

Marián Kotleba nevyhovuje vládnej chase. Nechcú, aby kontroloval vojenských špiónov

Marián Kotleba zverejnil na Facebooku znepokojivý príspevok. Ten podložil aj fotografiou listu z ktorého čerpal. Napísala mu istá dôchodkyňa. Tá sa sťažovala, že ju jej lekárka núti sa dať zaočkovať. Dnes je vraj pani mŕtva. Čo sa stalo?

„Dobrý večer, priatelia,“ pozdravil verejnosť Marián Kotleba na sociálnej sieti v utorok večer. „Dnes som zažil skutočne smutnú udalosť. Zlatú, milú dôchodkyňu, ktorá mi pred časom napísala list ako veľmi sa bojí očkovania, ale jej vlastná lekárka ju núti, našli dnes doma mŕtvu,“ šokuje líder ĽSNS.

„Nech jej Pán Boh dá pokojný večný odpočinok. PS: Naozaj vás všetkých prosím, buďte opatrní,“ dodal úplne na záver.

Situácia na školách sa komplikuje, v karanténe sú desiatky žiakov

Kotleba k príspevku pripojil aj fotokópiu pôvodného listu, ktorý od dôchodkyne dostal. Svieti tam jej celé meno aj adresa. List je písaný rukou a skutočne budí dojem, že ho písala staršia osoba. Pani sa hneď v úvode sťažuje, že má zdravotné problémy a preto sa nechce dať očkovať. Jej lekárka ju však podľa jej slov núti. Autorka oceňuje Kotlebov boj za dobrovoľnosť očkovania.

Či sa dôchodkyňa pod nátlakom lekárky očkovať dala, či nie a či má Kotleba aj nejaké bližšie informácie k dôvodom úmrtia, nevedno.

Rodičia, pozor! Školy už nie sú bezpečný miestom pre naše deti, upozorňuje matka po otrasnej skúsenosti

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info