HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Lámač ženských sŕdc v akcii: Takto vášnivo hovorili o Karlovi Gottovi jeho milenky!

Karel Gott 1976 / Facebook (Karel Gott)

Kým stretol svoju osudovú lásku Ivanu, Karel Gott vystriedal v posteli mnoho žien. Sám bol dokonca známy ako lámač ženských sŕdc, či český Casanova. Aj jeho bývalé milenky na neho spomínajú ako na vášnivého milenca užívajúceho si život, píše eReport.

O Slávikovi prehovorila napríklad jedna z jeho mileniek Evelyna Steimarová. Na rozdiel od mnohých iných žien, známa česká herečka sa vedela s Gottom pekne zahrávať. „Bol jej skôr ľahostajný. Robila si z neho žarty. A keď ho potom chcela, robil drahoty on.Neskôr sa na neho vykašľala. Vždy mala chlapa, ktorého chcela,“ prezradil Gottov priateľ Milan Drobný.

Slovenská milenka Karla Gotta, Marika Sörösová, bola jednou z tých, ktoré ho rady provokovali a eroticky dráždili. S ňou mal dokonca Karel tak vášnivý vzťah, že sa schyľovalo k svadbe.

Marika Sörösová/ Zdroj: youtube

V posteli im to však klapalo perfektne, s čím sa často v médiách chválila aj ona sama. „Milovali sme sa všade, najradšej v jeho obývačke. Z perzského koberca som mala odreté kolená,“ netajila pred časom. „Karla som zvádzala všade. Napríklad keď telefonoval. Robila som mu striptíz. Potom musel ukončiť hovor, lebo bol vzrušený a naháňal ma po dome,“ spomínala s úsmevom.

Richard Müller oslávil šesťdesiatku: Pripomeňte si jeho vrcholy i pády!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info