HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Áno, očkovaní ľudia šíria Covid. A plnia nemocnice. Taká je pravda, odkazuje všetkým Ľuboš Blaha

Vakcinácia proti Covidu je podľa Blahu podvodom tisícročia. Zdroj: FB Ľuboš Blaha

Vakcína mala byť sloboda, zdravie a všetko možné. Ako ale ukazuje realita v niektorých štátoch, vôbec to tak nie je. Azda najvypuklejšie je to v Izraeli, kde sa k tomu však postavili „chlapsky“ a priznávajú, že vakcíny vôbec nezaberajú, pretože ich účinky slabnú a ľudia sa ocitajú opäť chorí v nemocniciach.

Je skutočne na zmyslenie, prečo naši „odborníci“ podporovaní vládou a tiež mainstreamovými médiami stále dokola opakujú, že vakcína je cesta k záchrane pred koronavírusom. Že to tak nieje ukazujú asi najjagavejšie príklady z Izraela, Španielska či Islandu, na ktoré vo svojom statuse poukazuje aj podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha.

Účinnosť Pfizeru padá ako Matovičove preferencie a v Izraeli zase budú lockdowny

„Viete, ako spoznáte najzaočkovanejšie krajiny sveta? Tak, že tam teraz majú rekordné počty nakazených,“ pokúša sa Blaha o vtip hneď v úvode statusu. Fakt je, že z Izraela aj u nás urobili príklad najzodpovednejšej krajiny sveta, v ktorej je zaočkovaná drvivá väčšina dospelej populácie. „Úplný Pfizerland. Naši propagandisti ukazovali prstom – aj my chceme také! Aj my chceme rušiť opatrenia! A my chceme očkovací raj! Izrael, zasnúbená zem pre všetkých Matovičov, Sabakov a Lengvarských. A bum, v Izraeli už štvrtý deň po sebe hlásia rekordný nárast prípadov Covidu. Účinnosť Pfizeru padá ako Matovičove preferencie, opatrenia sa sprísňujú a v Izraeli zase budú mať lockdowny. Ja sa len pýtam: kdepak udělali soudruzi z Pfizeru asi chybu?“ pokračuje v humorne ladenej tónine Blaha.

Lipták: Izrael hlási účinnosť Pfizeru pri delte 39 %. Až 58 % vážnych stavov v nemocnici tvoria očkovaní!

„Ako je to možné? Veď očkovaní predsa Covid neprenášajú. Ani im nič nehrozí. Hovorili na Markíze. Vraj úsmev, sloboda a tak. Izrael to tej Markíze asi robí naschvál. Takto strápňovať našich drahých propagandistov. Ešte zaočkovanejší je malý Island. 86%. Ja len, že aktuálne tam zažívajú najhoršiu vlnu infekcie. A viete, ktorá krajina EÚ je najzaočkovanejšia? Španielsko. Spoznáte to tak, že na mape zamorenosti v Európe svieti Španielsko ako najčervenšia krajina,“ píše v statuse podpredseda Smeru-SD a vymenúva krajiny, ktoré nám mali byť vzorom v zaočkovanosti, no zrejme pri opätovnom náraste nakazených bude pravdou opak.

V Izraeli sa výrazne zvýšil počet plne zaočkovaných pacientov, čo potrebujú umelú pľúcnu ventiláciu

Cestovnému ruchu na Slovensku zasadili smrteľnú ranu, a teraz sa vrhli na reštaurácie

Iróniou podľa Blahu je, že Španieli majú zaočkovaných oboma dávkami už vyše 60% populácie, ale od začiatku letných prázdnin im stúpol počet úmrtí šesťnásobne a krajina je aktuálne jedna z najzamorenejších. „To očkovanie proste zaberá, čo vám poviem. Hotový zázrak!“ neopúšťa smeráka sarkazmus a dodáva, že už aj niektoré médiá hlavného prúdu začínajú pripúšťať, že očkovanie nebráni prenosu choroby. „Áno, očkovaní ľudia šíria Covid. A plnia nemocnice. Taká je pravda. Tým ale padá akákoľvek legitimita očkovacieho apartheidu, ktorý slovenská vláda zavádza s takou vervou, že aj Ku-klux-klan ticho závidí. Z očkovaných robia nadľudí, z neočkovaných podľudí,“ soptí Blaha.

„Žiadna pandémia neexistuje, je to podvod!“ kričali protestujúci Izraelčania

„Pritom všetky najzaočkované krajiny, ako aj aktuálne vedecké dáta z Británie jasne dokazujú, že očkovaní sú zo zdravotného hľadiska rovnaké riziko pri šírení Delty ako nezaočkovaní. Tak načo ten apartheid?!“ pýta sa podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého sa naša vláda zaťala ako malé rozmaznané decko na pieskovisku. „Najskôr polku národa nezmyselne zavrela do karantény na hraniciach, len aby sem mohli Deltu veselo nanosiť tí zaočkovaní. Cestovnému ruchu na Slovensku tým zasadili smrteľnú ranu, a potom sa vrhli na reštaurácie. Neočkovaným chcú zakázať chodiť do reštaurácií. Tým nadobro odrovnajú gastrosektor a oberú ľudí o posledné zvyšky slobody,“ konštatuje smutne Blaha.

Blaha: Fakt si niekto myslí, že týchto korporátnych gestapákov zastaví nejaké nariadenie z EÚ?

Oklamali ľudí. Toto je podvod tisícročia. Prestaňte s propagandou a s apartheidom

„Vyhrážajú sa učiteľom a štátnym zamestnancom. A uplácajú na každom kroku. Vrcholom je Matovičova štátna lotéria, čo je v preklade štátna korupcia: štát upláca svojich občanov, aby sa stali klientmi Pfizeru. Neskorý kapitalizmus v praxi. A Čaputová ďakuje zaočkovaným. So slzami dojatia. Na nezaočkovaných nezáleží – tým nech nadávajú, tých nech urážajú, tým nech berú práva a slobodu. Však prečo byť prezidentkou pre všetkých, keď môžem robiť reklamnú žabku Pfizeru,“ berie si smerák na paškál hlavu nášho štátu, ktorej ešte odkazuje: „Kuknite sa do zahraničia, madam a konečne zapnite mozog.“

„Aj keby ste napichali drvivú väčšinu Slovákov, tak ako v Izraeli či v Španielsku, aj tak by to nepomohlo – čo to nevidíte? Veď sa pozrite, ako im rastú čísla! Prestaňte s propagandou. Prestaňte s apartheidom. Prestaňte rozhadzovať peniaze daňových poplatníkov na korumpovanie národa. Radšej trasujte, liečte a investujte do zdravotníctva,“ pokúša sa o radu Ľuboš Blaha, ktorý na samý záver dodáva: „Oklamali ľudí. Toto je podvod tisícročia. Sľubovali, že očkovanie prinesie spásu – a jediné, čo prinieslo, je miliardy na účtoch farmafiriem. Blahoželáme akcionárom Pfizeru – izraelské nemocnice sa už plnia oslávencami.“

Cez svoje dane zaplatíte vakcínu očkovanému, ale za jej alternatívu, teda test, si musíte doplatiť, hnevá sa Blaha

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info