HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Spolužiak Matoviča je zločinec. Nesedí v base, ale kupuje si v Prahe Ferrari

Fotokoláž / Redakcia (via Facebook)

Milionár Suchoba, ktorý dohadoval štátne zákazky na informačné systémy, ktorých dodávateľom bola jeho firma Allexis, spravil štátu škodu minimálne za 42 miliónov eur. Momentálne nesedí v base, lebo sa stal kajúcnik, ale užíva život boháča v Prahe.

Kajúcnik Suchoba, ktorý je namočený až po uši vo viacerých kauzách obdivoval v Prahe najnovšie Ferarri. Suchoba je obvinený vo viacerých policajných kauzách Mýtnik, Očistec, v Kočnerovej Threeme sa spomína ako človek, ktorý vybaví dane za úplatky. Vypátral ho Interpol na medzinárodný zatykač, keďže sa ukrýval v Spojených arabských emirátoch. Po ťarche dôkazov priznal svoje skutky a stal sa pravdepodobne súčasťou výpovedí, ktoré mali byť realizované na objednávku voči momentálnej politickej opozícii.

Poslanec Eštok z Hlasu nenechal na dezolátnom systéme a ich kajúcnikovi ani nitku suchú

O jeho užívaní písal aj poslanec NRSR Matuš Šutaj Eštok (Hlas SD) na Facebooku.  Podľa neho si Suchoba vyberal v Prahe Ferrari. „Po Makóovi je Michal Suchoba ďalší z radu zločincov blízkych Igorovi Matovičovi, ktorí vypovedajú všetko čo im povedia na jeho oponentov. Suchoba ja majiteľom IT firmy Alexis a Matovičov spolužiak z vysokej školy,“ prezradil poslanec Hlasu.

Eštok rozhorčene pokračuje: „Zatiaľ čo všetkým ostatným obvineným rozkoplo ráno o štvrtej dvere policajné komando, Suchoba má od začiatku privilégiá. Ako jedinému mu bolo umožnené vypovedať telemostom z Dubaja, kde si užíva nepredstaviteľný luxus. Potom sa láskavo vrátil vypovedať aj na Slovensko, ale dal si podmienku, že naďalej sa môže voľne pohybovať, robiť kšefty a lietať si po svete.“

Pán Matovič, nefacká vás hanba? Pozrite si toto VIDEO z roku 2018 a možno zmeníte názor. Alebo nie?

Kajúcnik znie viac sexy, vždy však ide o zločinca

Poslanec parlamentu ďalej vo svojom statuse píše: „Jeho firma Alexis rokuje o nových miliónových biznisoch. Michal Suchoba nie je kajúcnik, ale zločinec. Je podozrivý, že okrádal štát o milióny eur na podvodoch s DPH a sám tieto podvody vymýšľal a organizoval.“

„Ale je to Matovičov spolužiak a ochotný prisluhovač, tak ho namiesto trestu čaká odmena. Včera si bol v Prahe vyberať nové Ferrari za niekoľko stotisíc eur. Ale verím, že ako ostatným zločincom aj jeho čas sa kráti…,“ dodal v závere Matúš Šutaj Eštok.

Poslanec Peter Pčolinský sa zahryzol do OĽANO ako buldog!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info