HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Okamura zabil: Najväčšou hrozbou pre našu civilizáciu sú neomarxisti a slniečkári, ako je Čaputová

Na snímke predseda českej strany Sloboda a priama demokracia Tomio Okamura / TASR (AP)

Najväčšou hrozbou pre západnú civilizáciu sú neomarxisti a slniečkári, ktorí chcú rozbiť národy a rodiny. Chcú kriminalizovať a zatvárať do väzenia ľudí, čo sa bránia proti imigrácii a islamizácii či slniečkárskej diktatúre. Neomarxisti sú tí praví extrémisti a dezinformátori. Nie vlastenci, ktorých sa snažíte pošpiniť. Napísal Okamura na svoj Facebook.

Podľa slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej je najväčšou výzvou, ktorej západ aktuálne čelí, nárast populizmu, extrémizmu a dezinformácii. S tvrdením prezidentky Čaputovej však nesúhlasí Tomio Okamura. Podľa neho naša civilizácia čelí omnoho väčším a masívnejším problémom, ako sú populizmus či dezinformácie.

Prezidentka Zuzana Čaputová reprezentovala Slovensku republiku na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii, ktorá v súčasnosti patrí medzi najväčšie a najprestížnejšie podujatia na svete. Čaputová vystúpila na konferencii a hovorila o zodpovednosti politických lídrov pri ochrane právneho štátu.

Podľa ministra Mikulca sa proti opatreniam neprotestuje nikde inde na svete, iba na Slovensku  

Nie každý bol však s príhovorom slovenskej prezidentky spokojný.

Čaputovej si za príhovor vyslúžila značnú kritiku

„Najväčšia výzva, ktorej čelí západ, je podľa slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej vzostup populizmu, extrémizmu a dezinformácií, ktoré vraj rozdeľujú spoločnosť. Nie, pani prezidentka, mýlite sa. Najväčšou hrozbou pre západnú civilizáciu sú neomarxisti a slniečkári, ktorí chcú rozbiť národy a rodiny a ktorí chcú kriminalizovať a zatvárať do väzenia ľudí, čo sa chcú brániť proti imigrácii a islamizácii či slniečkárskej diktatúre. Neomarxisti sú praví extrémisti a dezinformátori. Nie vlastenci, ktorých sa snažíte pošpiniť.“ Píše Okamura v statuse.

A pokračuje ďalej: „Najväčšou hrozbou je masová imigrácia, v dôsledku ktorej nám tu môže vládnuť nenávistný islam. Nenávisť v skutočnosti šírite vy, slniečkári, pretože nenávidíte vlastné národy a vlastných ľudí, chcete im zatvárať ústa a ak ústa nezatvoria, chcete ich zatvoriť do väzenia. Nenávisť šírite aj podporou nenávistného islamu a imigráciou, ktorá znamená obrovský nárast násilia, nenávisti a kriminality.

  • Šíri nenávisť a dezinformácie ten, kto upozorňuje na to, že španielska a francúzska vláda za súhlasu bruselských elít mláti protestujúci občanov?
  • Šíri nenávisť, konšpiračné teórie a dezinformácie ten, kto upozorňuje na to, že USA rozvrátili mnoho štátov na Blízkom východe a že po nich zostali státisíce mŕtvych a potoky krvi?
  • Šíri nenávisť ten, kto varuje pred islamským extrémizmom a islamským antisemitizmom?
  • Šíri nenávisť ten, kto tu nechce mať teroristické útoky a že nezdieľa názor islamu, že ženy sú podradné bytosti?

Dezinformácie šírite vy, keď hovoríte o mierumilovnom islame či demokracii na západe.“ Tvrdí Okamura.

Liberalizmus dnes formujú neúspešní a nešťastní ľudia, preukazujúci symptómy psychiatrických pacientov a neurotikov, vytvárajúcich chaos

Lož je dnes označovaná za pravdu a pravda za dezinformáciu.

„Svet globalistov a neomarxistov je zvrátený, pani Čaputová.“ Pokračuje Tomio Okamura. „My proti nenávisti bojujeme, a slniečkári nenávisť šíria slovami aj činmi. „Naozajstný vojak nebojuje z nenávisti k tomu, čo je pred ním, ale z lásky k tomu, čo je za ním,“ napísal kresťanský vlastenecký spisovateľ G. K. Chesterton a my s tým súhlasíme. My nebránime svoju vlasť kvôli nenávisti k niekomu, ale kvôli láske k našej vlasti a k ​​našim blízkym.“ Uzatvára svoj jasný postoj k Čaputovej prejavu český politik Tomio Okamura.

Nová studená vojna? Američanom sa už nikdy nepodarí rozbiť Rusko a Čínu (Paul Robinson)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info