HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO VÝBER SPRÁV

Riaditeľka odboru na ministerstve naložila občanom a aj Matovičovi!

Fotokoláž / Redakcia (via Facebook)

Riaditeľka odboru na ministerstve zdravotníctva vyjadrila svoj názor na verejnosť verejne, prostredníctvom sociálnych sieti. Matovič sa chcel zapáčiť publiku a preto tento jej krok verejne odsúdil.  Šéfka ministerského odboru mu vrátila smeč

Zuzana Vargová, riaditeľka odboru tvorby strategických zámerov na ministerstve zdravotníctva je presvedčená, že Slovensko ovládla nerozum, priemernosť, tupota a dezoláti, ktorí pôsobia pokope ako kravy čo vedia len žuť slamu.  Podľa štátnej zamestnankyne: „…tu rok a pol žijeme ako ch*ji pozatváraní, poizolovaní, orúškovaní,…“.

K napísaniu statusu ju motivovalo pravdepodobne rozhorčenie z toho, že ľudia sa nechcú dať zaočkovať. „ …na prvú dávku čaká len 7000 ľudí, je vedrom vody na môj plamienok nádeje, že na Slovensku je väčšia časť ľudí síce tichá, ale aspoň základne príčetná,“ poeticky lamentuje riaditeľka.

Na jej status reagoval otec očkovacej lotérie

Matovič ako vždy a stále neriešil vec štátnicky a diplomaticky. Ako šéf  a spôsobom jemu vlastným, to riešil , verejne na Facebooku. Matovič odhadol, možno správne, že: „Slečinka sa týmito siláckymi a tupými vyjadreniami síce veľmi zavďačí svojmu progresívnemu publiku, ale nezaočkovaných ľudí k očkovaniu určite nezíska ani jedného.“ Avšak či sa objaví pani Vargová niekde na kandidátke liberálnej strany ukáže len čas.

„Verím, že pán minister zariadi, aby toto Tupelo viac nerobilo hanbu štátnej službe a pôjde kade ľahšie svinským krokom,“ dodáva v závere statusu Matovič. Či to má byť myslené ako príkaz od šéfa politickej strany smerom k ministerskému nominantovi nevedno.

Kolotočár Matovič, reaguje na lotériu Hlina!

Kravy, prasatá a iná chovné zvery a následne aj zdvihnutý prostredný prst z Oxfordu

Zuzana Vargová reagovala na ex premiéra verejne na Facebooku takto: „Považujem za absolútne neprimerané aby si minister iného rezortu dovolil vyzývať na odvolávanie štátneho zamestnanca za to, že prejavil názor. Je krajne nevhodné, aby boli úradníci vťahovaní do politických sporov a verejne napádaní politikmi. Pán Matovič ma so zastrašovaním štátnych úradníkov bohaté skúsenosti a preto ma aj trocha mrzí, že mu nebudem môcť dokázať, že takú moc nemá. Na ministerstve zdravotníctva som pred niekoľkými týždňami požiadala o skončenie pracovného pomeru dohodou vzhľadom na plánované štúdium na Oxfordskej univerzite.“ Len aby na Oxford neposlal niekto list z ministerstva financií.

Aká vláda, taký ministerský úradník

Poslankyňa Smeru Renáta Zmajkovičová odsúdila na sociálnych sieťach správanie štátnej úradníčky. „…je bezprecedentným porušením etiky štátneho zamestnanca, inak podotýkam plateného z daní i tých neočkovaných občanov…“ dôvodila poslankyňa Smeru. Zároveň dodala, že keby si „nekopla“ úradníčka do Matoviča, tak ten by na ňu ani nereagoval. Taktiež odsúdila slovník ex-premiéra na margo občanov. Podľa nej slovník riaditeľky len reflektuje slovník jeho samotného. V závere svojho statusu dodala známe príslovie: „…pre hlupáka, každý hlupák“

Ďalší kajúcnik sa dohodol s prokurátorom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info