HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Murín: Vážne zdravotné komplikácie, až po úmrtia, sú už dnes zrejme častejšie v prípade očkovania, než u delta-mutácie

Gustáv Murín opäť poriadne skritizoval súčasnú vládu a jej protikovidové kroky a opatrenia. / Fotokoláž (via Facebook)

Gustáv Murín je slovenský prírodovedec, biológ, spisovateľ, esejista, publicista, dramatik a scenárista. Napriek tomu, či práve preto, sa zaujíma o dianie na Slovensku zo širšieho uhla pohľadu. Tak, ako to spravil aj vo svojom najnovšom blogu.

Po viacerých krokoch našej plagiátorskej a neschopnej vlády sa dá povedať, že Slovensko je krajinou neobmedzených možností. Zvláštne ale je, že tieto „neobmedzené“ možnosti vytvárajú v prvom rade „obmedzení“ ministri, ktorí akoby niekedy boli odtrhnutí od reality. A možno ani nie, len ich „realita“ vyzerá v skutočnosti inak ako tá, ktorú žijú bežní Slováci. Vo svojom blogu ich počínanie celkom zaujímavo zhodnotil aj majster pera – Gustáv Murín.

Sme neposlušní, a to koalícia zla vedená Psychopatovičom jednoducho neznáša

Naša vláda plagiátorov sa podľa neho rozhodla doraziť turistický priemysel na Slovensku odradením cudzincov pred dovolenkou u nás a občanom Slovenska zhnusiť zahraničné dovolenky. Dôvod? Neposlušnosť. „Áno, sme neposlušní a to koalícia zla vedená Psychopatovičom jednoducho neznáša. Preto sme jediní široko-ďaleko s extrémnymi opatreniami,“ konštatuje vo svojom blogu Murín a dodáva, že Psychopatovič je jediný blázon na svete, ktorý sa dostal k moci ako plagiátor, podozrivý daňový podvodník a najväčší rozoštvávač spoločnosti v Európe.

Začína brutálna kriminalizácia tých, čo uplatňujú právo na ochranu vlastného zdravia? pýta sa Murín

Odborník s tretinovou pamäťou

„Aby to bolo ešte horšie, vládnou koalíciou preferovaný odborník je Pfizer-profesor Krčméry. Ten, ktorý podľa vlastného tvrdenia po exotickej chorobe funguje s polovicou mozgu a tretinou pamäti! Navyše nie je ani virológ, ani epidemiológ. Je odborníkom na „tropickú medicínu“ a pokiaľ je známe, covid sa trópom vyhýba! Tak o čom tu ten pán hovorí?“ pýta sa náš známy prírodovedec, biológ, spisovateľ, esejista, publicista, dramatik a scenárista.

„Ako po tom všetkom môžeme dôverovať človeku, ktorý na začiatku pandémie celkom racionálne odmietal rúška, ako zbytočné, a ubezpečoval, že na Covid sú jednoduché liečebné postupy. Tie sa potvrdili (ivermektín atď.), ale táto selfie-vláda plagiátorov bránila lacnej a účinnej liečbe zákazom predaja a dovozu daných liečiv a vyhadzovom vedúcich lekárov, ktorí ju zavádzali?!“ púšťa sa do ďalšej kritiky Gustáv Murín, ktorej sa neskôr nevyhla ani samotná hlava štátu.

Murín: „Psychopatovič je zvlášť mstivý a na tej kreatúre Kolíkovej si zajtra zgustne“

WHO priznáva, že mRNA vakcíny Pfizer a Moderna spôsobujú zápal srdcového svalu!

Dôvere občanov podľa Murína nepomáha ani to, ako si fatálne vládni „odborníci“ odporujú. Krčméry musel priznať, že nový strašiak, delta-mutácia, je desaťnásobne slabší, než pôvodný Covid a rezort zdravotníctva pripúšťa, že prejavy delta mutácie sa môžu zamieňať s nádchou! „Nezabúdajme tiež, že cez zimu akosi záhadne vymizla chrípka, ktorá sa ľahko mohla v prospech vládnej propagandy plagiátorov zamieňať s údajnú pandémiu Covid-u. Naše „najdôveryhodnejšie“ spravodajstvo RTVS ochotne zverejnilo „poplašnú správu“ Martina Smatanu (áno, toho, čo sa na začiatku pandémie znemožnil svojimi „predikciami“ masových úmrtí a musel odísť z postu riaditeľa Inštitútu zdravotnej politiky), že úmrtnosť na delta-mutáciu bude trojnásobná oproti klasickému covid-u a predpovedá na jeseň 40 tisíc mŕtvych?! Nie je to klasická poplašná správa šírená „najdôveryhodnejším“ spravodajstvom RTVS?!“ pokladá Murín ďalšiu zásadnú otázku.

Spravodajstvo RTVS sa už dostalo na úroveň komunistickej propagandy a zastrašuje ľudí, tvrdí Murín

Covid vakcína nie je vakcína, je nebezpečná a je potrebné sa jej vyhnúť za každú cenu

Slovák sa dozvedá z iných médií že: „Najvyšší súd v USA rozhodol, že Covid vakcína nie je vakcína, je nebezpečná a je potrebné sa jej vyhnúť za každú cenu – Big Pharma a Anthony Fauci prehrali súdny spor podaný Robertom F. Kennedym a skupinou vedcov!“ „Kvôli covidovej vakcíne zostalo 12-ročné dievča odkázané na invalidný vozík.“ „Podľa uniknutých informácií zomrelo v USA po očkovaní už vyše 50 000 ľudí.“ „Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať.“ „Konatelia Pfizeru… Opakovane propagujú smrtiace lieky.“ „Už aj WHO priznáva, že mRNA vakcíny od farmaceutických firiem Pfizer a Moderna spôsobujú zápal srdcového svalu.“ Do toho už občania zaregistrovali vo svojom okolí prípady známych, ktorí mali ťažkú reakciu na toto experimentálne očkovanie, dokonca s trvalými následkami.

Murín: „Že AstruZenecu už Únia nebude dovážať? Nebude, premenuje sa na Vaxzevria a tej Brusel nakúpi milióny!“

Národ sa konečne vzchopil k oprávnenej neposlušnosti a odmieta experiment s vakcínami

„A tak kvôli odporu racionálne uvažujúcich občanov vláda plagiátorov neplní zadania farma-firiem ani len v základnom experimente s očkovaním, nieto ešte plánovanom znásobení tohto mega-kšeftu tretím, možno aj štvrtým, no a prečo nie aj piatym a ďalšími dávkami, aby ten kšeft nevyschol. Veď už padol aj návrh, aby boli poslušní ovčianikovia očkovaní každý mesiac znovu a znovu! A to dovtedy proti všetkým možným aj nemožným mutáciám, až aj z nich konečne budú neplodné mutanty?“ pokladá Murín ďalšiu otázku, ku ktorej dodáva, že do očí bijúcim paradoxom pritom je, že vážne zdravotné komplikácie, až po úmrtia, sú už dnes zrejme častejšie v prípade očkovania, než u delta-mutácie, pred ktorou nás tak strašia.

Stali sa Slováci iba obeťami testovacieho pokusu? Pozadie Matovičovej „atómovej bomby“ (Gustáv Murín)

Vo svojej posadnutosti očkovaním ignoruje vláda plagiátorov aj rozhodnutie Ústavného súdu

Vo svojej posadnutosti očkovaním ignoruje vláda plagiátorov aj rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý odmieta diskrimináciu neočkovaných, keď uplatňujú svoje právo rozhodovať o svojom zdraví zoči-voči hrozbe experimentálnym vakcínam s už známymi a publikovanými vážnymi bočnými účinkami. „Vláda, ktorá nerešpektuje rozhodnutia Ústavného súdu bez výnimky, nerešpektuje ani Ústavu a tým sa stáva nelegitímnou! Ako potom jej nariadenia môžu byť pre občanov záväzné?“ pokladá ďalšiu vážnu otázku Murín a dodáva, že delta-mutácia má efekt ani nie chrípky, ale nádchy.

„Naši Pfizer-profesori a našepkávači nezmyslov typu celoplošného testovania sú v hystérii, pretože národ sa konečne vzchopil k oprávnenej občianskej neposlušnosti a odmieta experiment s provizórnymi vakcínami. A najmä sa vzoprel pokusu zlikvidovať našu budúcnosť úplne absurdným nápadom očkovať aj deti. Preto plagiátori zúria,“ konštatuje v závere Gustáv Murín a dodáva: „A tak tu je naozaj jediné riešenie v prospech triezveho prístupu k akejkoľvek zdravotnej hrozby tejto spoločnosti – zbaviť sa tejto vlády a s tou novou hľadať zmysluplné riešenia, ktorým by aj bežný občan mohol veriť…“

Murín: „Astmatik dostal Covid. Do nemocnice ho nezobrali, antibiotiká nedostal. Zachránila ho manželka“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info