HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Mesík tvrdí, že kresťanskí lídri Slovenska chápu, že sa cirkev stala politickým nástrojom moci

pápež František
Slovenská vláda rozhodla, že pozrieť sa na pápeža budú môcť len zaočkovaní ľudia. Zdroj: Pixabay

Naši vládni „očkovací teroristi“ rozhodli, že na návštevu pápeža môžu ísť iba tí, ktorí sú zaočkovaní.  Ako sa hovorí „iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ“ a tak je táto povinnosť nad rámec. Svätá stolica nič také od nás nepožadovala. Krok slovenskej vlády kritizuje v statuse vyštudovaný lekár Juraj Mesík, podľa ktorého boli veriaci takto donútení dať sa zaočkovať.

Očkovacie šialenstvo nie a nie prestať. Slovenská vláda skúša všetko možné aj nemožné pre to, aby bolo „dobrovoľne“ zaočkovaných čo najviac ľudí. Teraz im prišla vhod aj návšteva pápeža Františka, na ktorú budú môcť ísť iba tí, ktorí sa dajú zaočkovať. Mnohých ľudí to doslova pobúrilo, iní poslušne sklopia uši aj hlavu a kvôli pôjdu si dať pichnúť vakcínku. Tento krok skritizoval v statuse aj vyštudovaný lekár Mesík.

Ivermectin na Slovensku je, lenže iba na predpis a lekári a ho predpisujú len chorým

„Korupčno-plagiátorská vláda sa pokúša zneužiť návštevu pápeža Františka na Slovensku na to, aby prinútila váhajúcich veriacich (v Ježiša Krista) aby prijali oficiálnu štátnu vieru v Sv. Pfizera,“ píše v úvode Mesík, podľa ktorého mnohí podľahnú aby im vláda dovolila stretnúť sa s charizmatickým pápežom. Zaočkovať sa kvôli hlave cirkvi dajú aj mladí, tehotné mamičky či mladé ženy plánujúce tehotenstvo. „Iné a iní sa rozhodnú inak. Rešpektovaní kresťanskí lídri Slovenska chápu, že sa cirkev stala politickým nástrojom moci. Cítia sa „rukojemníkmi pandémie“. Pritom keby šlo o epidémiu a riziká, je k dispozícii úplne jednoduché, bezpečné a rýchle riešenie, ktoré sa volá Ivermektínová profylaxia,“ dodáva vyštudovaný lekár, podľa ktorého je podstatne účinnejšia, bezpečnejšia a lacnejšia ako podávanie experimentálnych vakcín deťom, tehotným a mladým zdravým ľuďom.

Mesík: Súčasné covidové vakcíny nie sú schopné uchrániť populáciu pred šírením nových variantov

„Všetko, čo treba urobiť aby sa veriaci mohli v pokoji a bezpečí stretnúť s pápežom, a zvyšok spoločnosti žiť normálny život, je umožniť voľný predaj Ivermectínu v lekárňach. Teda bez lekárskeho predpisu. Tak, ako napríklad v Egypte a mnohých iných krajinách. Ivermectin na Slovensku je, lenže iba na predpis a lekári a ho predpisujú len chorým ľuďom. Nie na profylaxiu,“ konštatuje Mesík. „Je to rozbuška, pápež sa neočkovaných nebojí,“ prízvukuje Mesík a dodáva: „Mikloško, Hlina a farári reagujú na povinnosť očkovania… Podľa Františka Mikloška nie je správne obmedzovať podujatia s pápežom len pre zaočkovaných, ale chápe, že vláda aj katolícka cirkev sú rukojemníkmi pandémie a musia predovšetkým myslieť na bezpečnosť.“

„Predstavte si, že by prišli státisíce ľudí do Šaštína, a potom by sa ukázalo, že nákaza sa začala šíriť práve tam. Aká zlosť by sa v spoločnosti vrhla na cirkev?“ kladie otázky Mikloško. Napriek týmto jeho slovám je Juraj Mesík neoblomný, a podľa neho by sa návšteva svätého otca nemala spájať iba so zaočkovanými.

Mesík: „Vakcínami mRNA spustili vlády masový experiment na obyvateľstve“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info